Голова районної ради підписав розпорядження про скликання сесії

 

 

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 23.09.2013 р. 12

 

 

Про скликання ХХXІ (позачергової) сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

 

 

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати ХХXІ (позачергову) сесію Вовчанської районної ради VI скликання    26 вересня 2013 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73,  3 поверх).

 

На розгляд сесії винести питання:

 

1. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2013 рік між Молодівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

2. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2013 рік між Нестернянською  сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

3. Про затвердження угоди про надання субвенції на 2013 рік між Хотімлянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

4. Про затвердження угод на передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2014 рік на виконання районних програм.

5. Про внесення змін до рішення XXV сесії Вовчанської районної ради VІ скликання № 529-VI від 27.12.2012 р. «Про районний бюджет на 2013 рік».

6. Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Вовчанського району.

7. Про припинення дії Програми розвитку овочівництва, картоплярства у Вовчанському районі на період до 2020 року

8. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району медичного обладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

9. Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарських угідь, що надаються на умовах оренди гр. Числову Станіславу Івановичу для ведення фермерського господарства (за межами населеного пункту) на території Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області (16,8640 га).

10.  Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарських угідь, що надаються на умовах оренди гр. Числову Станіславу Івановичу для ведення фермерського господарства (за межами населеного пункту) на території Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області (21,9002 га).

11.  Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарських угідь, що надаються на умовах оренди гр. Числову Станіславу Івановичу для ведення фермерського господарства (за межами населеного пункту) на території Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області (32,0830 га).

12.  Різне.

 

Голова Вовчанської районної ради                               А.В. Степанець

 

На сайті

Сейчас 11 гостей онлайн

Президент України

Харківська державна адміністрація