Голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець підписав розпорядження про скликання ХХXІІ сесії VI скликання

 

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

від 03.10.2013 р. №14

 

 

Про скликання ХХXІІ  сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

 

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати ХХXІІ сесію Вовчанської районної ради VI скликання  31 жовтня  2013 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73).

 

На розгляд сесії винести питання:

1. Про затвердження угод на передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2014 рік на виконання районних програм.

2. Про організацію харчування дітей у дошкільному підрозділі Гатищенського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

3. Про внесення змін до рішення XXV сесії Вовчанської районної ради VІ скликання  № 529-VI від 27.12.2012 р. «Про районний бюджет на 2013 рік».

4. Про готовність господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до опалювального сезону 2013 – 2014 р.р.

5. Про хід виконання районних програм у 2013 році.

6. Про передачу із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району приміщення початкової школи с. Петрівське у комунальну власність Старосалтівської територіальної громади.

7. Про затвердження акту прийому-передачі матеріальних цінностей та обладнання Радянської загальноосвітньої школи І- ІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області Жовтневому навчально-виховному комплексу (загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів – дошкільному навчальному закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

8. Про затвердження акту прийому-передачі матеріальних цінностей та обладнання Василівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради  Харківської області Іванівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів Вовчанської  районної ради Харківської області.

9. Про погодження на призначення на посаду директора Старицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

10.  Про погодження на призначення на посаду директора Волохівського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

11.  Про погодження на призначення на посаду директора Рубіжненського навчально-виховного комплексу  (загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

12.  Про затвердження звіту про оцінку майна – частини нежитлового приміщення в будівлі літ. «А-5», що розташована за адресою: Харківська область, м. Вовчанськ,  вул. Шевченка, буд. 28.

13.  Про затвердження звіту про оцінку майна – частини нежитлового приміщення в будівлі літ. «А-1», що розташована за адресою: Харківська область, м. Вовчанськ,  вул. Шевченка, буд. 28.

14.  Різне.

 

Голова Вовчанської районної ради                                                       А.В. Степанець


 

На сайті

Сейчас 20 гостей онлайн

Президент України

Харківська державна адміністрація