Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Рішення XXХІІ сесії VI скликання від 31 жовтня 2013 року

Про затвердження гімну Вовчанського району.

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2013 рік», затвердженої рішенням XXVII сесії Вовчанської районної ради   VI скликання № 579-VI від 18.04.2013 р.

Про затвердження угод про надання іншої  субвенції на 2013 рік між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угод на передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2014 рік на виконання районних програм.

Про організацію харчування дітей у дошкільному підрозділі Гатищенського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

Про внесення змін до рішення XXV сесії Вовчанської районної ради VІ скликання № 529-VI від 27.12.2012 р. «Про районний бюджет на 2013 рік». Додатки

Про готовність господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до опалювального сезону 2013 – 2014 р.р.

Про хід виконання районних програм у 2013 році.

Про передачу із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району нежитлових приміщень колишньої Котівської загальноосвітньої школи у комунальну власність Котівської територіальної громади.

Про передачу із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району приміщення початкової школи с. Петрівське у комунальну власність Старосалтівської територіальної громади.

Про надання згоди на передачу в оренду будівель та споруд колишньої Радянської загальноосвітньої школи, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про зміну типу та перейменування Вовчанської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №5 Вовчанської районної ради Харківської області.

Про затвердження акту прийому-передачі матеріальних цінностей та обладнання Радянської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області Жовтневому навчально-виховному комплексу (загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів – дошкільному навчальному закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

Про затвердження акту прийому-передачі матеріальних цінностей та обладнання Василівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради  Харківської області Іванівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів Вовчанської  районної ради Харківської області.

Про погодження кандидатури на посаду директора Вовчанського ліцею № 2 Вовчанської районної ради Харківської області.

Про погодження кандидатури на посаду директора Старицької загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

Про погодження на посаду директора Волохівського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

Про погодження кандидатури на посаду директора Рубіжненського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

Про затвердження звіту про оцінку майна – частини нежитлового приміщення в будівлі літ. «А-5», що розташована за адресою: Харківська область, м. Вовчанськ,  вул. Шевченка, буд. 28.

Про затвердження звіту про оцінку майна – частини нежитлового приміщення в будівлі літ. «А-1», що розташована за адресою: Харківська область, м. Вовчанськ, вул. Шевченка, буд. 28.

Про затвердження Статуту комунального закладу охорони здоров’я «Вовчанська центральна районна лікарня» в новій редакції.

Про внесення змін до Статуту комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району».

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.


 

На сайті

На даний момент 36 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація