Голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець підписав розпорядження про скликання ХХXІIІ сесії VI скликання

 

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 21.11.2013 р. 19

 

 

Про скликання ХХXІІІ  сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

 

 

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати ХХXІІІ сесію Вовчанської районної ради VI скликання 19 грудня 2013 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73).

 

На розгляд сесії винести питання:

1. Про хід виконання районних програм в 2013 році.

2. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Шестаківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2013 рік на виконання заходів Програми навколишнього природного середовища.

3. Про затвердження Програми утримання учнів у пришкільному інтернаті Вовчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 на 2014-2018 роки.

4. Про внесення змін до програми «Шкільний автобус» на 2011 – 2015 роки, затвердженої рішенням IV сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 49-VI від 28.12.2010 р.

5. Про внесення змін до Програми розвитку дошкільної освіти у Вовчанському районі на 2012 – 2017 роки, затвердженої рішенням XVIII сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 367-VI від 24.05.2012 р.

6. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей у Вовчанському районі на 2014 – 2020 роки.

7. Про затвердження Програми «Молодь Вовчанщини» на 2014 – 2020 роки.

8. Про затвердження Програми розвитку малого підприємництва у Вовчанському районі на 2014 – 2015 роки.

9. Про затвердження Програми діяльності редакції Вовчанського районного радіомовлення на 2014 рік.

10.  Про затвердження Програми основних напрямків діяльності редакції Вовчанської районної газети «Хлібороб».

11.  Про затвердження Програми «Соціальна підтримка сімей у Вовчанському районі на 2014 – 2016 роки».

12.  Про затвердження Програми запобігання загибелі людей на водних об'єктах Вовчанського району Харківської області на 2014-2016 роки

13.  Про внесення змін до рішення XXV сесії Вовчанської районної ради VІ скликання  № 529-VI від 27.12.2012 р. «Про районний бюджет на 2013 рік».

14.  Про надання дозволу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації на списання з балансу автобуса КАВЗ 3270, державний номер АХ 86-66 АВ.

15.  Про надання дозволу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації на списання з балансу трактора Т-25, державний номер 70-47 ХБ.

16.  Про надання згоди на передачу в оренду об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

17.  Про прийняття до спільної комунальної власності сіл, селищ та міста Вовчанського району книжки друкованої «Інтелектуальний альбом «Дива Слобожанщини» для учнів 1-4 класів».

18.  Про безоплатну передачу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району у власність Вовчанській районній організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».

19.  Про затвердження актів приймання-передачі майна з балансу комунального закладу охорони здоров’я «Вовчанська центральна районна лікарня» на баланс комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району».

20.  Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності Воронкіної Зінаїди Корніївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Молодівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 241).

21.  Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності Куряченко Зінаїди Савеліївни для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Охрімівської сільської ради Вовчанського району Харківської  (пай № 15).

22.  Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Потапенко Лідії Якимівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Охрімівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 16).

23.  Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарських угідь приватної власності гр.  Семеренського Василя Антоновича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

24.  Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарських угідь приватної власності Середи Зінаїди Михайлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена  за межами населених пунктів на території Хотімлянської сільської ради  Вовчанського району Харківської області.

25.  Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр.  Ситника Сталіка Петровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Різниківської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 5 поле 21).

26.  Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Ткаченко Антоніни Стефанівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Жовтневої Другої сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 8).

27.  Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Тузова Володимира Анатолійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області (пай № 172).

28.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Шматько Марії Порфирівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області (пай № 524).

29.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Ковальова Володимира Федоровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області (пай № 260).

30.  Різне.

 

Голова Вовчанської районної ради                                                       А.В. Степанець

 

На сайті

Сейчас 11 гостей онлайн

Президент України

Харківська державна адміністрація