Рішення XXХІIІ сесії VI скликання від 19 грудня 2013 року

Про хід виконання районних програм в 2013 році.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції між Шестаківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2013 рік на виконання заходів Програми навколишнього природного середовища.

Про затвердження додаткової угоди між Старицькою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2013 рік.

Про затвердження Програми утримання учнів у пришкільному інтернаті Вовчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 на 2014-2018 роки.

Про внесення змін до програми «Шкільний автобус» на 2011 – 2015 роки, затвердженої рішенням IV сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 49-VI від 28.12.2010 р. Програма

Про внесення змін до Програми розвитку дошкільної освіти у Вовчанському районі на 2012 – 2017 роки, затвердженої рішенням XVIII сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 367-VI від 24.05.2012 р. Програма

Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей у Вовчанському районі на 2014 – 2020 роки. Програма

Про затвердження Програми «Молодь Вовчанщини» на 2014 – 2020 роки. Програма

Про затвердження Програми розвитку малого підприємництва у Вовчанському районі на 2014 – 2015 роки. Програма

Про затвердження Програми діяльності Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району на 2014 рік. Програма

Про затвердження Програми діяльності комунальної установи «Редакція Вовчанського районного радіомовлення» на 2014 рік. Програма

Про затвердження Програми основних напрямків діяльності редакції Вовчанської районної газети «Хлібороб». Програма

Про затвердження Програми «Соціальна підтримка сімей у Вовчанському районі на 2014 – 2016 роки».

Про затвердження Програми запобігання загибелі людей на водних об’єктах Вовчанського району Харківської області на 2014 – 2016 роки. Програма Додаток

Про внесення змін до рішення XXV сесії Вовчанської районної ради VІ скликання № 529-VI від 27.12.2012 р. «Про районний бюджет на 2013 рік». Додатки

Про надання доручення Комунальній установі по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району оформити право власності на частину земельної ділянки за адресою: м. Вовчанськ, вул. Кірова, 2.

Про надання дозволу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації на списання з балансу автобуса КАВЗ 3270, державний номер АХ 86-66 АВ.

Про надання дозволу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації на списання з балансу трактора Т-25, державний номер 70-47 ХБ.

Про надання згоди на передачу в оренду об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності сіл, селищ та міста Вовчанського району книжки друкованої «Інтелектуальний альбом «Дива Слобожанщини» для учнів 1-4 класів».

Про безоплатну передачу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району у власність Вовчанській районній організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».

Про затвердження актів приймання-передачі майна з балансу комунального закладу охорони здоров’я «Вовчанська центральна районна лікарня» на баланс комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району».

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності Воронкіної Зінаїди Корніївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Молодівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 241).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності Куряченко Зінаїди Савеліївни для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Охрімівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 15).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Потапенко Лідії Якимівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Охрімівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 16).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарських угідь приватної власності гр. Семеренського Василя Антоновича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарських угідь приватної власності Середи Зінаїди Михайлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена  за межами населених пунктів на території Хотімлянської сільської ради  Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр.  Ситника Сталіка Петровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Різниківської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 5 поле 21).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Ткаченко Антоніни Стефанівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Жовтневої Другої сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 8).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Тузова Володимира Анатолійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області (пай № 172).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Шматько Марії Порфирівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області (пай № 524).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Ковальова Володимира Федоровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області (пай № 260).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарських угідь приватної власності гр. Ісайкова Юрія Якимовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Шестаківської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарських угідь приватної власності гр. Верченка Миколи Григоровича (діл. № 183.2) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Жовтневої Другої сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарських угідь приватної власності гр. Верченка Миколи Григоровича (діл. № 214) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Жовтневої Другої сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Сидоренка Леоніда Михайловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Жовтневої Другої сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 447).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарських угідь приватної власності гр. Білінської Луції Антонівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Новоолександрівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарських угідь приватної власності гр. Бахмутської Марії Михайлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Новоолександрівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для надання у користування на умовах оренди гр. Ведмідю Леоніду Дмитровичу для сінокосіння, розташованої на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області за межами населеного пункту.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для надання у користування на умовах оренди гр. Мурзичу Георгію Олексійовичу для сінокосіння, розташованої на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області за межами населеного пункту.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для надання у користування на умовах оренди гр. Бездітку Денису Володимировичу для сінокосіння, розташованої на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області за межами населеного пункту  (0,5374 га).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для надання у користування на умовах оренди гр. Бездітку Денису Володимировичу для сінокосіння, розташованої на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області за межами населеного пункту (0,3016 га).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для надання у користування на умовах оренди гр. Мкртичян Тетяні Валентинівні для сінокосіння, розташованої на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області за межами населеного пункту.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для надання у користування на умовах оренди гр. Боброву Олександру Юрійовичу для сінокосіння, розташованої на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області за межами населеного пункту.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для надання у користування на умовах оренди гр. Брайону Олегу Сергійовичу для сінокосіння, розташованої на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області за межами населеного пункту.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для надання у користування на умовах оренди гр. Неєлову Івану Леонідовичу для сінокосіння, розташованої на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області за межами населеного пункту.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для надання у користування на умовах оренди гр. Кузнєцову Сергію Миколайовичу для сінокосіння, розташованої на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області за межами населеного пункту.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для надання у користування на умовах оренди гр. Прушинскасу Еугеніюсу Аруновичу для сінокосіння, розташованої на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області за межами населеного пункту.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для надання у користування на умовах оренди гр. Сільченку Станіславу Валентиновичу для сінокосіння, розташованої на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області за межами населеного пункту.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Резніченка Володимира Федоровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області (пай № 226).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарських угідь приватної власності гр. Ємельянського Миколи Олександровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Новоолександрівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Бірюкової Лідії Михайлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Петропавлівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Білоуського Олексія Даниловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Хотімлянської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Пасинок Володимира Олександровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Нейваненка Івана Петровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження списку народних засідателів Вовчанського районного суду.

Про затвердження плану роботи Вовчанської районної ради VI скликання на 2014 рік.

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 36 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація