Рішення XXХІV сесії VI скликання від 30 січня 2014 року

Про затвердження Соціальної програми протидії захворювання на туберкульоз у Вовчанському районі на 2014 – 2016 роки. Програма

Про затвердження Програми зайнятості населення Вовчанського району на 2014 – 2017 роки. Програма

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2012 – 2015 роки, затвердженої рішенням XVI сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 273-VI від 09.02.2012 р.

Про затвердження Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян на строкову військову службу у  Вовчанському районі Харківської області в 2014 році. Програма

Про затвердження Програми поповнення місцевого матеріального резерву Вовчанського району Харківської області на 2014 – 2017 роки. Програма. План поповнення

Про встановлення норм харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на 2014 рік.

Про організацію харчування дітей у дошкільному підрозділі Жовтневого навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області на 2014 рік.

Про організацію харчування дітей у дошкільному підрозділі Гатищенського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області на 2014 рік.

Про організацію харчування дітей у дошкільному підрозділі Петропавлівського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області на 2014 рік.

Про районний бюджет на 2014 рік. Додатки

Про регіональний контракт.

Про передачу частини нежитлового приміщення загальною площею 385,6 кв.м будівлі (літ. А-2) по вул. Кірова, 2 м. Вовчанськ спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району в державну власність з віднесенням його до сфери управління Генеральної прокуратури України.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Сікачова Миколи Андрійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Вовчансько-Хутірської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 2017 контур 2).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Уварова Миколи Федоровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Волохівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 63-3).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Новікова Михайла Леонідовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Волохівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 6 поле 66).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Цуцей Миколи Теодоровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Волохівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 68-18).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарських угідь приватної власності гр. Бондаревої Зінаїди Петрівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Гатищенської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарських угідь приватної власності гр. Бондаревої Зінаїди Петрівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Гатищенської сільської ради Вовчанського району Харківської області (3,4917 га).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Брюхнова Віктора Михайловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Гатищенської сільської ради Вовчанського району Харківської області  (пай № 283).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Брюхнової Пелагеї Федорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Гатищенської сільської ради Вовчанського району Харківської області  (пай № 287).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Раскової Ганни Кузьмівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Гатищенської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 388).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Єфімець Віри Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Жовтневої Другої сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 444).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Барилка Володимира Миколайовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 22.1 контур 4).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Бражникової Зінаїди Федорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 5).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарських угідь приватної власності гр. Костоглодової Меланії Матвіївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарських угідь приватної власності гр. Костоглодової Ніни Кирилівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Шелестова Анатолія Прокопійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 4 контур 23).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Лиманського Анатолія Федоровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва для оформлення спадщини на території Котівської сільської ради (за межами населеного пункту) Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Зверева Леоніда Михайловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Охрімівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 5.23).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Хірного Віталія Володимировича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 241).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарських угідь приватної власності гр. Макаренко Наталі Данилівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Хотімлянської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Столярової Ул’яни Юхимівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Хотімлянської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 36).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Кузьміна Сергія Антоновича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Червоноармійської Першої сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 148).

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.


 

На сайті

На даний момент 13 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація