Голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження про скликання ХХXV сесії VI скликання

 

 

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 06.02.2014 р. 2

 

 

Про скликання ХХXV  сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

 

 

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати ХХXV сесію Вовчанської районної ради VI скликання 06 березня 2014 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73, зал засідань, ІІІ поверх).

 

На розгляд сесії винести питання:

1. Про звіт голови Вовчанської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району за 2013 рік та здійснення повноважень, делегованих рішенням ІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 18.11.2010 р., за 2013 рік.

2. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2014 рік.

3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2013 рік.

4. Про внесення змін до рішення ХХХІV (позачергової)  сесії Вовчанської районної ради VІ скликання від 30.01.2014 року «Про районний бюджет на 2014 рік»

5. Про продовження терміну дії районної Програми розроблення містобудівної документації у Вовчанському районі Харківської області до 31 грудня 2014 року.

6. Про внесення змін до Статуту Вовчанського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Вовчанської районної ради Харківської області.

7. Про передачу в оренду об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

8. Про передачу на баланс КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» з балансу КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня»  частини нежитлової будівлі за адресою: м. Вовчанськ, вул. Шевченка, 24.

9. Про передачу автомобіля ВАЗ 2115, реєстраційний номер АХ 67-79 СВ, з балансу комунального підприємства «Вовчанське підприємство теплових мереж» на баланс Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району та затвердження акту прийому-передачі.

10. Про надання пільг суб’єктам господарювання по сплаті за комунальні послуги та за користування  приміщеннями в 2014 році.

11. Про затвердження Реєстрів майна та Переліку суб'єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району станом на 01.01.2014 року.

12. Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Вовчанського району Харківської області.

13.  Різне.

 

Голова Вовчанської районної ради                                                            А.В. Степанець

 

На сайті

Сейчас 8 гостей онлайн

Президент України

Харківська державна адміністрація