Рішення XXХV сесії VI скликання від 06 березня 2014 року

Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2014 рік. Програма

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2013 рік. Звіт

Про внесення змін до рішення ХХХІV (позачергової)  сесії Вовчанської районної ради VІ скликання від 30.01.2014 року «Про районний бюджет на 2014  рік». Додатки

Про продовження терміну дії районної Програми розроблення містобудівної документації у Вовчанському районі Харківської області до 31 грудня 2014 року.

Про внесення змін до Статуту Вовчанського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Вовчанської районної ради Харківської області.

Про надання згоди на передачу в оренду об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про передачу на баланс КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» з балансу КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня»  частини нежитлової будівлі за адресою: м. Вовчанськ, вул. Шевченка, 24.

Про передачу автомобіля ВАЗ 2115, реєстраційний номер АХ 67-79 СВ, з балансу комунального підприємства «Вовчанське підприємство теплових мереж» на баланс Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району та затвердження акту прийому-передачі.

Про надання пільг суб’єктам господарювання по сплаті за комунальні послуги та за користування  приміщеннями в 2014 році.

Про затвердження Реєстрів майна та Переліку суб'єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району станом на 01.01.2014 року. Реєстр1 Реєстр2 Реєстр3

Про звільнення Вовчанської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» від орендної плати за користування приміщенням в 2014 році.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району музичних інструментів від Вовчанської міської ради.

Про звільнення окремих категорій батьків від плати за харчування дітей у Вовчанській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 5 Вовчанської районної ради Харківській області.

Про призначення стипендій «Обдарованість» для дітей і молоді та виплату одноразової грошової винагороди педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району в 2014 році. Додаток

Про внесення змін до Програми утримання учнів у пришкільному інтернаті Вовчанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 5 на 2014 – 2018 роки, затвердженої рішенням XXXIII сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 19.12.2013 р. № 739-VI.

Про передачу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району з балансу Вовчанської районної ради на баланс Комунальній установі по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району та затвердження актів прийняття-передачі.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності Хайло Валентини Павлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Попова Анатолія Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області (пай № 232).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарських угідь приватної власності  гр. Рубінської Віри Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Кісіль Наталії Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Вовчансько-Хутірської сільської ради Вовчанського району  Харківської області (пай № 2-20).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Гоги Анатолія Андрійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Вовчансько-Хутірської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 3-69).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Свергуна Миколи Анатолійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та  розміщені за межами населених пунктів на території Вовчансько-Хутірської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 125, 212, 2-179).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності Хайло Ул’яни Кондратьевни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Вовчансько-Хутірської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 2-58).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Зубченка Василя Павловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 27-4).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Чернякова Василя Дмитровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Нікітенко Тетяни Прокопіївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Лобазової Федори Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Молодівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Муравйової Марії Ферапонтівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Молодівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Псарьова Юрія Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Молодівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 319).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Горбенко Ніни Федорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Охрімівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарських угідь  ділянок приватної власності (паю) гр. Гордієнко Марії Сергіївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Революційної сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Горошанської Лідії Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Охрімівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 10.19).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Балагури Олександри Миколаївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Пільнянської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 101+114).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності Майбороди Миколи Павловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та  розміщена за межами населених пунктів на території Пільнянської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 134).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Комих Олександри Яківни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Пільнянської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 265).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Дудніка Віталія Борисовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Петропавлівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 340-8).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Курочки Анатолія Акимовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Петропавлівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 342).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Лобанова Івана Олександровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Різниківської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 39-6).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарських угідь приватної власності (паю) гр. Гринька Сергія Петровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Різниківської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Куліша Володимира Сергійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Різниківської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 13 контур 1).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Мотиги Уляни Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Різниківської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 12 контур 1).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Єрмолаєва Анатолія Володимировича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 47).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Кваши Олександра Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області,СОТ «Авіатор», ділянка № 56.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Колесника Павла Федоровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Хотімлянської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 200).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Макаренко Ганни Павлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Хотімлянської сільської ради Вовчанського району Харківської.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Неменущого Василя Нестеровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Хотімлянської сільської ради Вовчанського району Харківської (пай № 234).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарських угідь приватної власності гр. Швець Софії Петрівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Хотімлянської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Моргунової Олександри Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Червоноармійської Першої сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 448).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарських угідь приватної власності гр. Гулої Любові Єгорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Шестаківської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Шевченко Любові Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Шестаківської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 423).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Лубянко Володимира Йосиповича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розміщена за межами населених пунктів на території Юрченківської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 143).

Про затвердження розпорядження голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація