Степанець А.В. підписав розпорядження про скликання ХХXVІ сесії Вовчанської районної ради VI скликання

 

 

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 11.04.2014 р. 6

Про скликання ХХXVІ  сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

 

 

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати ХХXVІ сесію Вовчанської районної ради VI скликання 15 травня 2014 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73, зал засідань, ІІІ поверх).

На розгляд сесії винести питання:

1. Про звіт голови Вовчанської районної ради за 2013 рік.

2. Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2014 рік між Старосалтівською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

3. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2013 рік.

4. Про внесення змін до рішення ХХХІV (позачергової)  сесії Вовчанської районної ради VІ скликання від 30.01.2014 року «Про районний бюджет на 2014  рік»

5. Про надання згоди на передачу частини нежитлового приміщення І поверху площею 133,8 кв. м, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Володарського, 12, із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району в державну власність.

6. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста нежитлової будівлі медичної амбулаторії Вільчанської селищної ради Вовчанського району Харківської області.

7. Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Вовчанського району Харківської області.

8. Різне.

Голова Вовчанської районної ради                                                       А.В. Степанець

 

На сайті

Сейчас 7 гостей онлайн

Президент України

Харківська державна адміністрація