Рішення ХХХVIІІ сесії VI скликання від 09 жовтня 2014 року та протокол

Протокол

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району за І півріччя 2014 року.

Про хід виконання районних програм у ІІІ кварталі 2014 року.

Про затвердження договору про надання міжбюджетного трансферту на 2014 рік між Харківською обласною радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угод про надання іншої субвенції на 2014 рік між Гатищенською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2014 рік між Нестернянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2014 рік між Різниківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2014 рік між Рубіжненською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2014 рік між Червоноармійською Першою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2014 рік між Червоноармійською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження додаткової угоди про передачу трансфертів між Гатищенською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою на виконання Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу у Вовчанському районі Харківської області на 2014 рік.

Про затвердження додаткової угоди про передачу трансфертів між Революційною сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою на виконання Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу у Вовчанському районі Харківської області на 2014 рік.

Про затвердження додаткової угоди про передачу трансфертів між Різниківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою на виконання Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу у Вовчанському районі Харківської області на 2014 рік.

Про затвердження додаткової угоди про передачу трансфертів між Червоноармійською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою на виконання Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу у Вовчанському районі Харківської області на 2014 рік.

Про затвердження угод на передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2015 рік на виконання районних програм.

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2014 рік, затвердженої рішенням XXXV сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 06.03.2014 р.

Про внесення змін до рішення ХХХІV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІ скликання від 30.01.2014 року «Про районний бюджет на 2014 рік». Додаток 1; Додаток 2,3,3-1; Додаток 4; Додаток 5; Додаток 6; Додаток 7; Додаток 8; Додаток 9

Про готовність господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до опалювального сезону 2014-2015 р.р.

Про стан підготовки навчальних закладів району до 2014-2015 навчального року.

Про внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства району на 2010-2014 роки, затвердженої рішенням ХLVI сесії Вовчанської районної ради від 18.06.2010 р. Додадки 1, 2

Про затвердження Програми правової освіти населення Вовчанського району на 2014-2018 роки. Програма

Про припинення дії  Програми розвитку дошкільної освіти у Вовчанському районі на 2012-2015 роки.

Про призначення Канаєвої Наталії Миколаївни на посаду директора Вовчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Вовчанської районної ради Харківської області.

Про призначення Лаврової Славіти Миколаївни на посаду директора Землянського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

Про передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області відсмоктувача хірургічного 7Е-А

Про надання згоди на передачу в оренду частини нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Шевченка, 28.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться у приватній власності гр. Збітнєва Олексія Івановича і розташована на території Вовчанської міської ради Харківської області (за межами населеного пункту).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарських угідь ділянок приватної власності гр. Корецького Миколи Івановича, гр. Безбородової Тетяни Степанівни та гр. Нісюкова Сергія Миколайовича межами населених пунктів на території Вовчанської міської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки земель сільськогосподарський угідь приватної власності (паю) № 724 гр. Гончаренко Анастасії Олексіївни (для ведення товарного сільськогосподарського виробництва) за межами населеного пункту на території Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області для подальшого оформлення спадщини на гр. Тимченко Марію Олександрівну та Бадич Лідію Олексіївну.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель  сільськогосподарських угідь земельних ділянок громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Білоколодязької селищної  ради Вовчанського району Харківської області

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Лазебної Катерини Михайлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Вовчансько-Хутірської сільської ради Вовчанського району Харківської області

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Тимченко Надії Яковлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Вовчансько-Хутірської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Леонової Олени Анатоліївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Вовчансько-Хутірської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться у приватній власності гр. Колодяжної Ірини Миколаївни і розташована на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області (за межами населеного пункту).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Глазнєва Олексія Дмитровича для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Старосалтівської селищної  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться у приватній власності гр. Галушки Володимира Миколайовича і розташована на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області (за межами населеного пункту).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Роганіної Ганни Григорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Гатищенської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 434).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Роганіної Ганни Григорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Гатищенської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 435).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Ольхової Лідії Михайлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Гатищенської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться у приватній власності гр. Коржа Івана Івановича і розташована на території Землянської сільської ради Вовчанського району Харківської області (за межами населеного пункту).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Блищика Сергія Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Іванівської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Логвінова Юрія Олексійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 19-9).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Чорнобай Євгенії Куприянівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Котівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 477).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Костенка Василя Єгоровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Котівської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Гончарової Ганни Миколаївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Нестернянської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Гончарової Ганни Миколаївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Нестернянської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Трегуба Леонтія Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Новоолександрівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 119).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарські угіддя (рілля) приватної власності гр. Комеристої Пелагії Сергіївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ 01.01.01) на території Охрімівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (за межами населених пунктів).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Лебеденка Григорія Федосійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Охрімівської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарські угіддя (рілля) приватної власності гр. Комишанченко Олександра Михайловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ 01.01.01) на території Охрімівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (за межами населених пунктів).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Сенча Катерини Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Пільнянської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Таборовець Андрія Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Революційної сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 239).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Попової Таїсії Федорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Революційної сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 299).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Скорич Людмили Володимирівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Різниківської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 39-7).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення  гр. Єфремової Тетяни Петрівни для ведення індивідуального садівництва за межами населених пунктів на території Рубіжненської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Сухорукової Тетяни Кіндратівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 3).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Грінькова Ярослава Володимировича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пунктуна території Хотімлянської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Лобанова Василя Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Хотімлянської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 471).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Кулинець Ганни Зосимівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Хотімлянської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 466).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Іващенко Раїси Петрівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Червоноармійської Першої сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться у приватній власності гр. Сокирко Лідії Іванівни і розташована на території Червоноармійської Першої сільської ради Вовчанського району Харківської області (за межами населеного пункту).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Бойченко Галини Олексіївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Червоноармійської Першої сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 146).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Мандрик Євдокії Андріївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Червоноармійської Першої сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 267).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Лазебного Олександра Сергійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Червоноармійської Першої сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Пономарьової Марії Титівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Червоноармійської Першої сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 277).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Коновалової Світлани Федорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Юрченківської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 323.2).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Лубянко Галини Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Юрченківської сільської  ради Вовчанського району Харківської області

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація