Рішення ХL (позачергової) сесії VI скликання від 18 грудня 2014 року та протокол


Про внесення змін до рішення ХХХІV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІ скликання від 30.01.2014 року «Про районний бюджет на 2014 рік». Додаток 1, Додаток 2,3,3-1 , Додаток 4, Додаток 5, Додаток 6, Додаток 7, Додаток 8, Додаток 9

Про продовження терміну дії Проекту районного планування Вовчанського сільського адміністративного району Харківської області до 31 грудня 2015 року.

Про надання згоди відділу освіти Вовчанської райдержадміністрації на списання майна (котел – «Універсал», глибинний насос).

Про затвердження акту прийому-передачі майна підприємства комунальної власності «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро».

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Гатищенської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 93).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Кирпаньової Анастасії Пилипівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Нестернянської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок № 26 приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Кирпаньової Анастасії Пилипівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Нестернянської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Охрімівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 1 контур 25).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Єфіменко Ольги Степанівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Петропавлівської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Пономарьова Володимира Олександровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Рубіжненської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Червоноармійської Першої сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 221).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Овчаренко Галини Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Юрченківської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження плану роботи Вовчанської районної ради VI скликання на 2015 рік.

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація