Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Рішення ХLI (позачергової) сесії VI скликання від 15 січня 2015 року та протокол

Протокол

Про затвердження Програми діяльності комунальної установи «Редакція Вовчанського районного радіомовлення» на 2015 рік. Програма

Про затвердження Програми основних напрямків діяльності редакції Вовчанської районної газети «Хлібороб» на 2015 рік. Програма

Про затвердження Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян на строкову військову службу у Вовчанському районі Харківської області в 2015 році. Програма

Про внесення змін до районної Програми «Шкільний автобус» на 2011 – 2015 роки, затвердженої рішенням IV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 28.12.2010 р.

Про встановлення норм харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на 2015 рік.

Про районний бюджет на 2015 рік. Додатки

Про регіональний контракт. Перелік  підприємств обслуговуючих АПК, які мають заборгованості по районному регіональному контракту

Про надання згоди на списання з балансу комунального підприємства «Вовчанське підприємство теплових мереж» майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про списання боргів підприємства комунальної власності «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро».

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Вовчанське бюро технічної інвентаризації», затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії Вовчанської районної ради VІ скликання № 624-VІ від 13.06.2013 р.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Котляра Ізі Йосиповича для індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Старосалтівської селищної  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Жерновської Віри Олександрівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Землянської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Мурашка Миколи Григоровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Землянської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Костоглодової Меланії Матвіївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Титаренка Володимира Леонтійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пунктуна території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Колесніченко Анастасії Федорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Охрімівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Должанського Степана Петровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Охрімівської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Должанського Степана Петровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Охрімівської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Парасочки Миколи Володимировича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Червоноармійської Першої сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація