30 січня 2015 року А.В.Степанець підписав розпорядження "Про скликання ХLІI сесії Вовчанської районної ради VI скликання"

 

 

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від  30.01.2015 р. 2

Про скликання ХLІІ сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати ХLІІ сесію Вовчанської районної ради VI скликання 26 лютого 2015 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, буд. 73, зал засідань, ІІІ поверх).

На розгляд сесії винести питання:


1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2014 рік.

2. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2015 рік.

3. Про затвердження угод на передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2015 рік на утримання дошкільних навчальних закладів, установ і закладів культури місцевих рад Вовчанського району.

4. Про внесення змін до рішення ХLI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІ скликання від 15.01.2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік».

5. Про затвердження Реєстрів рухомого та нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району на 01.01.2015 р.

6. Про реорганізацію Старицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Жовтневого навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

7. Про реорганізацію Пролетарської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Жовтневого навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

8. Про реорганізацію Малововчанської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Охрімівського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

9. Про реорганізацію Молодівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Старосалтівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу О.М. Щербака Вовчанської районної ради Харківської області.

10. Про ліквідацію Вовчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Вовчанської районної ради Харківської області.

11. Про надання згоди на прийняття у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт. Вільча.

12. Про надання згоди на передачу в оренду нежитлової будівлі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району загальною площею 36,0 кв.м за адресою: м. Вовчанськ, вул. Леніна, 100.

13. Про надання згоди на передачу в оренду частини нежитлової будівлі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району загальною площею 38,2 кв.м  (кімната № 41 площею 16,8 кв.м, підвал (V) площею 21,4 кв.м) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Леніна, 75.

14. Про надання згоди на передачу в оренду частини нежитлової будівлі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району загальною площею 20,2 кв.м (кімната № 28) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Леніна, 75.

15. Про звільнення Вовчанської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» від плати за користування нежитловим приміщенням за адресою: м. Вовчанськ, вул. Володарського, 12.

16. Про внесення змін до рішення Вовчанської районної ради № 67-VІ від 27.01.2011 р. «Про продаж нежитлового приміщення спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району за адресою: м. Вовчанськ, вул. Фрунзе, 1Е (диспетчерська) площею 77,6 кв.м.

17. Про внесення змін до рішення Вовчанської районної ради № 68-VІ від 27.01.2011 р. «Про продаж нежитлового приміщення спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району за адресою: м. Вовчанськ, вул. Фрунзе, 1 (гараж) площею 766,2 кв.м.

18. Про звільнення Вовчанської районної організації ветеранів від плати за користування нежитловим приміщенням за адресою: м. Вовчанськ, вул. Леніна, 100.

19. Про звільнення Вовчанської районної організації Товариства Червоного Хреста України від плати за користування нежитловим приміщенням за адресою: м. Вовчанськ, вул. Леніна, 75.

20. Про перейменування комунальної установи «Історико-археологічний музей-заповідник «Верхній Салтів» в комунальну установу «Історико-археологічний музей «Верхній Салтів».

21. Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Вовчанського району Харківської області.

22. Різне.

Голова Вовчанської районної ради                                                       А.В. Степанець 

На сайті

Сейчас 17 гостей онлайн

Президент України

Харківська державна адміністрація