Рішення ХLII сесії VI скликання від 26 лютого 2015 року та протокол

Протокол

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2014 рік. Звіт

Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2015 рік.

Про затвердження угод на передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2015 рік на утримання дошкільних навчальних закладів, установ і закладів культури місцевих рад Вовчанського району.

Про затвердження угоди № 2 про передачу трансфертів між Вовчанською міською радою та Вовчанською районною радою на 2015 рік на фінансування Програми основних напрямків діяльності редакції Вовчанської районної газети «Хлібороб».

Про внесення змін до рішення ХLI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІ скликання від 15.01.2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік». Додатки

Про затвердження Реєстрів майна та Переліку суб’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району на 01.01.2015 р.

Про реорганізацію Старицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Жовтневого навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

Про реорганізацію Пролетарської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Жовтневого навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

Про реорганізацію Малововчанської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Охрімівського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

Про реорганізацію Молодівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Старосалтівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу О.М. Щербака Вовчанської районної ради Харківської області.

Про ліквідацію Вовчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Вовчанської районної ради Харківської області.

Про надання згоди на прийняття у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району нежитлової будівлі медичної амбулаторії Вільчанської селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про надання згоди на передачу в оренду нежитлової будівлі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району загальною площею 36,0 кв.м за адресою: м. Вовчанськ, вул. Леніна, 100.

Про надання згоди на передачу в оренду частини нежитлової будівлі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району загальною площею 38,2 кв.м  (кімната № 41 площею 16,8 кв.м, підвал (V) площею 21,4 кв.м) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Леніна, 75.

Про надання згоди на передачу в оренду частини нежитлової будівлі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району загальною площею 20,2 кв.м (кімната № 28) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Леніна, 75.

Про звільнення Вовчанської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» від плати за користування нежитловим приміщенням за адресою: м. Вовчанськ, вул. Володарського, 12.

Про звільнення суб’єктів господарювання Вовчанського району від плати за комунальні послуги та за користування приміщеннями спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району в 2015 році.

Про надання згоди на списання з балансу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації двох газових котлів АОГВ 50 SIT, інвентарні номери 10630023, 10630024, що є спільною комунальною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання згоди на передачу в оренду нежитлового приміщення спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району загальною площею 20,06 кв.м за адресою: м. Вовчанськ, вул. Кірова, 2.

Про надання згоди КЗОЗ «Вовчанська ЦРЛ» на списання з балансу токарного станку ДШП-100, інвентарний номер 1063021; автомобіля ГАЗ 3306, державний номер 352-13; трактора Т-16М, державний номер 69-90, що є спільною комунальною власністю територіальних громад, сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Удода Івана Павловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області (пай № 279).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарські угіддя (рілля) приватної власності гр. Комеристого Петра Федоровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ 01.01.01) на території Вовчансько-Хутірської сільської ради Вовчанського району Харківської області (за межами населених пунктів).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться у приватній власності  гр. Ташнік Марії Антонівни і розташована  на території Вовчансько-Хутірської сільської  ради Вовчанського району Харківської області (за межами населеного пункту).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться у приватній власності  гр. Ташнік Марії Антонівни і розташована  на території Вовчансько-Хутірської сільської ради Вовчанського району Харківської області (за межами населеного пункту).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться у приватній власності  гр. Ташнік Марії Антонівни і розташована  на території Вовчансько-Хутірської сільської  ради Вовчанського району Харківської області (за межами населеного пункту).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Чернявського Івана Сергійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Вовчансько-Хутірської  сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Золотухіна Якова Григоровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Волохівської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Лаврова Анатолія Степановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Землянської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Ковтуна Івана Олександровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарські угіддя (рілля) приватної власності гр. Ахремко Ольги Семенівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ 01.01.01) на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (за межами населених пунктів).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Іванівської сільської  ради Вовчанського району Харківської області (пай № 26-9).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Клепікової Лідії Кирилівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Котівської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Чорнобая Івана Дем’яновича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Котівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Біленченка Миколи Васильовича для ведення індивідуального садівництва за межами населеного пункту на території Молодівської  сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарські угіддя (рілля) приватної власності гр. Логвінова Миколи Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ 01.01.01) на території Охрімівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (за межами населених пунктів).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарські угіддя (рілля) приватної власності гр. Швайки Олександри Арсентіївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ 01.01.01) на території Пільнянської сільської  ради Вовчанського району Харківської області (за межами населених пунктів).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Куликова Леоніда Олександровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Революційної сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Свіщова Анатолія Юрійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Івановського Олександра Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Старицької сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Івановського Олександра Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Старицької сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Івановського Олександра Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Старицької сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Івановського Олександра Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Старицької сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, приватної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розміщені за межами населених пунктів на території Червоноармійської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 263 та № 264).

Про депутатський запит депутата районної ради Шепеленко Н.В. щодо порядку проведення повірки приладів обліку холодної води

 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація