Рішення ХLIІI сесії VI скликання від 23 квітня 2015 року та протокол

Протокол

Звіт Вовчанської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2014 рік.

Про хід виконання районних програм в І кварталі 2015 року:

Про внесення змін до районної програми «Шкільний автобус» на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням ІV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 49-VI від 28.12.2010 р. Програма

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2015 рік, затвердженої рішенням XLII сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 1168-VI від 26.02.2015 р.

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням XVI сесії від 09.02.2012 р. Програма

Про внесення змін до Програми допризовної підготовки, військо-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на військову службу у Вовчанському районі Харківської області в 2015 році. Програма

Про призначення стипендій «Обдарованість» для дітей і молоді та виплату одноразової грошової винагороди педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району в 2015 році. Додаток 1,2

Про затвердження угоди на передачу трансфертів між Харківською обласною радою та Вовчанською районною радою в 2015 році для забезпечення централізованих заходів з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет.

Про затвердження угоди про надання міжбюджетного трансферту між Харківською обласною радою та Вовчанською районною радою в 2015 році переможцям обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Старосалтівською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Рубіжненською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Хотімлянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Гатищенською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Червоноармійською Першою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угод про надання іншої субвенції на 2015 рік між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Котівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про внесення змін до рішення ХLI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІ скликання від 15.01.2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік». Додатки

Про надання згоди комунальному підприємству «Вовчанське підприємство теплових мереж» на списання боргу за надані послуги з теплопостачання комунальному підприємству «Підприємство шкільного харчування», ліквідованого згідно з рішенням XXV сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 526-VІ від 27.12.2012 р.

Про надання згоди  на списання з балансу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації музичних інструментів духового оркестру, інвентарний номер 10400204, що є спільною комунальною власністю територіальних громад, сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Іванюк Віри Гаврилівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Зайцева Олександра Олександровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Молодівської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка знаходиться у постійному користуванні садівничого товариства «Полярная звезда» для організації колективних садів за межами населених пунктів на території Молодівської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Лебеденко Уляни Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Охрімівської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Пільнянської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 155).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Петропавлівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 28).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Пелепця Сергія Михайловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Петропавлівської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Сосна Михайла Григоровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Різниківської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Сосни Ганни Антонівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Різниківської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Конової Парасковії Арсентівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Революційної сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Портянка Миколи Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Революційної сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Саранчі Леонтія Тимофійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Революційної сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва, що знаходиться у приватній власності гр. Шатохіної Галини Єгорівни і розташована на території Революційної сільської ради Вовчанського району Харківської області (за межами населеного пункту).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Коломієць Галини Миколаївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Рубіжненської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди гр. Коваленко Галині Анатоліївні для сінокосіння, що розташована за межами населених пунктів Червоноармійської Першої  сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Харківщенко Марії Михайлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Червоноармійської Першої сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що знаходиться в користуванні в садівничому товаристві «ЯГОДКА» та надана для колективного садівництва, яка знаходиться на території Шестаківської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація