Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Шановні охоронці державних рубежів! Дорогі ветерани-прикордонники!

Від депутатського корпусу Вовчанської районної ради сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем прикордонника.

Вартові державних рубежів завжди були у великій повазі і шані в українського народу. Прикордонні війська стали важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту інтересів незалежної України.

Вас – вартових державного кордону Вовчанщини, як і ваших товаришів, що служать у прикордонних військах України, – завжди поважаємо і шануємо, бо ви – наша надія, наш захист.

Ви постійно на сторожі рубежів Батьківщини, а ваша нелегка служба, ваш професіоналізм, витримка й сміливість, стійкість та мужність завжди є яскравим прикладом для підростаючих поколінь.

Цього святкового дня висловлюємо глибоку вдячність вам, дорогі ветерани прикордонної служби, усім тим, хто нині сумлінно і самовіддано виконує почесний конституційний обов’язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої держави.

Бажаємо вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народові.

З повагою,

голова Вовчанської районної ради

А.В. Степанець 

На сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація