Рішення ХLIV сесії VI скликання від 25 червня 2015 року та протокол

Протокол

Про хід виконання районних програм

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2015 рік (зі змінами), затвердженої рішенням XLII сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 1168 від 26.02.2015 р.

Про внесення змін до Програми розвитку побутового обслуговування населення Вовчанського району на 2011 – 2015 роки, затвердженої рішенням IX сесії Вовчанської районної VI скликання № 126-VI від 10.06.2011 р.

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2012-2015 роки (зі змінами), затвердженої рішенням XVI сесії № 273-VI від 09.02.2012 р.

Про внесення змін до Програми поповнення місцевого матеріального резерву Вовчанського району Харківської області на 2014 – 2017 роки, затвердженої рішенням XXXIV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 800-VI від 30.01.2014 р.

Про затвердження Положення про резервний фонд районного бюджету Вовчанського району.

Про затвердження угоди на передачу міжбюджетного трансферту між Харківською обласною радою та Вовчанською районною радою в 2015 році на проведення відпочинку звільнених в запас (демобілізованих) військовослужбовців, які брали участь в АТО, в санаторно-курортних закладах Харківської області.

Про затвердження угод на передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2015 рік на утримання дошкільних навчальних закладів та органів місцевого самоврядування району.

Про затвердження угод про надання іншої субвенції на 2015 рік між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угод про надання іншої субвенції на 2015 рік між Гатищенською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Жовтневою Другою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Землянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Котівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угод про надання іншої субвенції на 2015 рік між Молодівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Нестернянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Рубіжненською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Старицькою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Червоноармійською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Червоноармійською Першою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Юрченківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання міжбюджетного трансферту між Харківською обласною радою та Вовчанською районною радою в 2015 році переможцям обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Про внесення змін до рішення ХLI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІ скликання від 15.01.2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік». Додатки

Про затвердження Статуту Вовчанської районної газети «Хлібороб» в новій редакції та затвердження договору між співзасновниками та Вовчанською районною газетою «Хлібороб» на видання та розповсюдження Вовчанської районної газети «Хлібороб» і висвітлення в ній діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Про затвердження договору між засновником та Комунальною установою «Редакція Вовчанського районного радіомовлення» на виготовлення та розповсюдження програм районного радіомовлення і висвітлення в них діяльності органів місцевого самоврядування та державної влади.

Про розробку Схеми планування території Вовчанського району Харківської області.

Про надання згоди відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації на списання з балансу двох системних блоків (інвентарні номери 10480002, 10480005), що перебувають у спільній комунальній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності Калашнік Марії Іванівни, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 118).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Комеристої Марії Кузьмівни та гр. Комеристого Миколи Петровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Вовчансько-Хутірської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності Тимченко Надії Яковлівни, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Вовчансько-Хутірської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Мирошниченко Марії Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Вовчансько-Хутірської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності Сухомлінової Наталії Миколаївни, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 299).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності Вороніної Євгенії Іванівни, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 9-28).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Луценко Наталі Вікторівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва для оформлення спадкових справ на території Іванівської сільської  ради (за межами населеного пункту) Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності Фененко Ганни Олексіївни, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Пільнянської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 191).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Хотімлянської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 526).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться у приватній власності гр. Малишевої Євфросинії Олексіївни і розташована на території Червоноармійської Першої сільської ради Вовчанського району Харківської області  (за межами населеного пункту).

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 33 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація