Голієнко Володимир Миколайович

Голієнко Володимир Миколайович народився в місті Карлівка Полтавської області. В 1978 році його сім'я переїхала до села Хотімля. Любов до землі передалася у спадок Володимиру Миколайовичу від батька Голієнка Миколи Івановича, який все життя на різних керівних посадах працював у сільському господарстві. Душею прикипів він до села, його просторів, разом з батьком з дитинства пізнавав смак хліба, красу пшеничного лану. Хотімля стала для Володимира Миколайовича другою батьківщиною.

В 1985 році він вступив до Харківського інституту електрифікації та механізації сільського господарства, який закінчив у 1991 році за спеціальністю інженер-механік. Після вузу пов'язав своє життя з сільським господарством.

З 1997 року очолює фермерське господарство "Агростіл". Не дивлячись на молодість, відсутність досвіду, бажання працювати, перетворити фермерське господарство в успішне, процвітаюче господарство, допомогти сільським працівникам жити краще і заможніше, давало сил керівникові. Значний вплив мав батько Микола Іванович, який допомагав, щоб династія не згасла.

Володимир Миколайович докладає багато зусиль для підвищення виробничих показників фермерського господарства, бере участь у виставках сільськогосподарської техніки, що проходять в різних містечках України, знайомиться з новітніми технологіями в сільському господарстві.

Зміцнюється матеріально-технічна база фермерського господарства "Агростіл", закуповується нова ефективна техніка, будуються господарські споруди/приміщення їдальні, склади/.

Постійно дбає про свій колектив, в якому компетентні спеціалісти, більшість яких, працюють в цьому господарстві з моменту його створення.

Голієнко В.М. - не лише успішний керівник фермерського господарства, але й громадянин з активною життєвою позицією. Неодноразово обирався депутатом Хотімлянської сільської ради, є депутатом Вовчанської районної ради двох останніх скликань. Учасник реалізації цілого ряду соціальних проектів. Надає постійну фінансову підтримку Хотмлянській ЗОНІ І-ІІІ ступенів у співфінансуванні міні- проектів "Разом у майбутнє".

Фермерське господарство"Агростіл"- одне з передових господарств у Вовчанському районі. За успіхи у сільськогосподарському виробництві та активну діяльність Голієнко В.М. неодноразово був нагороджений грамотами Вовчанської райдержадміністрації та Вовчанської районної ради.


 

 

 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація