Шатковський Анатолій Олександрович

Шатковський Анатолій Олександрович, народився в селі Хотімля, Вовчанського району,Харківської області. В 1980 році закінчив Хотімлянську середню школу. Дитинство та юність Анатолія Олександровича пройшла в селі, серед працівників сільського господарства. Його манили радгоспні лани, гуркіт комбайнів,тракторів. Будучи старшокласником, під час літніх канікул залюбки працював помічником комбайнера. Все це вирішило його подальший шлях. Навчався в Харківському інституті електрофікації та механізації сільського господарства, закінчив в 2000 році та одержав спеціальність інженер-механік.

Коли в Україні почали впроваджуватися нові альтернативні форми господарювання, Анатолій Олександрович створив фермерське господарство"Шанс",яке і очолив в 1994 році, таким чином був одним із перших фермерів у Вовчанському районі. Не дивлячись на труднощі перших років своєї діяльності, нестачу техніки,коштів, відсутність управлінського досвіду, почату справу не залишив. Наполегливо вчився у найбільш досвідчених керівників, спеціалістів сільського господарства, відвідував різноманітні тематичні семінари. Розумів,що визначальним у виробництві є людський фактор, тому багато зусиль приділяв створенню міцного компетентного колективу спеціалістів трудового колективу. Багато робітників працюють з Анатолієм Олександровичем з самого існування господарства. Він дорожить, опікується кожною людиною.

Розуміючи, що життя не стоїть на місці і що без впровадження нового успіху не досягти, Шатковський Анатолій Олександрович постійно вчиться. Він постійно відвідує виставки сільськогосподарської техніки, що проходять в різних містечках України, знайомиться з новинками в фахових газетах та журналах. На базі його фермерського господарства в 2000 році було проведено Харківським державним технічним університетом ім. П. Василенка дослідження по проблемі вирощування зернових та технічних культур. Результати дослідження були успішні,господарство дало найвищий урожай серед господарств, які брали участь в даному заході.

З кожним роком зміцнюється матеріально-технічна база фермерського господарства ''Шанс", закуповується нова ефективна техніка, мінеральні добрива, якісний посівний матеріал. В даний час будується зерносклад.

Шатковський А.О. - не лише успішний керівник фермерського господарства, але й громадянин з активною життєвою позицією. Неодноразово обирався депутатом Хотімлянської сільської ради, є депутатом Вовчанської районної ради двох останніх скликань. Учасник реалізації цілого ряду соціальних проектів. Надає постійну фінансову підтримку Хотмлянській ЗОШ І-ІІІ ступенів у співфінансуванні міні-проектів "Разом у майбутнє".

Фермерське господарство "Шанс" - одне з передових господарств у Вовчанському районі. За успіхи у сільськогосподарському виробництві та активну діяльність Шатковський А.О. неодноразово був нагороджений грамотами Вовчанської райдержадміністрації та Вовчанської районної ради.

 


 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація