Зарубін Іван Васильович

Зарубїн Іван Васильович, 6 жовтня 1937 року народження.

Народився в сім'ї колгоспників в с.Вовчанські Хутори, Закінчив школу ім.Пушкіна у 1951 році., навчався у Вовчанському педучилищі, отримав диплом з відзнакою і поступив у Харківський держуніверситет на історичний факультет, з якого в 1960 році був -направлений на роботу в Луганську область, де працював викладачем історії в Білоріченській школі-інтернат, а з 1962р. переїхавв м.Лервомайськ і був призначений директором школи №30, де навчалось НООучнів, і після 11-ти років мене перевели замісником директора гірничо- будівельного профтехучилища №39 по навчальній і виробничий частині. В 1976 році по конкурсу був зарахований на кафедру політекономії та наукового комунізму Стаханівського гірничо- металургійного інституту, де був обраний старшим викладачем цієї кафедри і призначений замісником декана гірничо-будівельного факультету. В інституті обирався парторгом послідовно всіх чотирьох факультетів і своєї кафедри „Всі 9 років роботи в інституті призначався керівником тисячного студентського загону, який виїздив на місяць кожного вересня на сільгоспроботи.

Повернувся в м.Вовчанськ в 1985 році, після 25-ти років праці на Донбасі. Був прийнятий на роботу в Вовчанське авіаційне училище льотчиків викладачем політекономії і зав. методкабінетом Центральних авіаційних курсів ДОСААФ СРСР і тут же викладав основи філософії і політекономії. Після переводу училища в М.Запоріжжя в 1986 році я був прийнятий в Вовчанський технікум механізації сільського господарства викладачем суспільних наук і зав.методкабінетом.

З 1995 року обирався депутатом міської і на два строки районної ради. В 1999 році обраний головою Районної ради ветеранів війни та праці.


 

На сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація