Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Рішення ХLV сесії VI скликання від 20 серпня 2015 року та протокол

Протокол

Про хід виконання районних програм.

Про присвоєння звання «Почесний громадянин Вовчанського району 2015 року.

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2012-2015 роки (зі змінами), затвердженої рішенням XVI сесії № 273-VI від 09.02.2012 р. Заходи

Про внесення змін до Програми зайнятості населення Вовчанського району на 2014 – 2017 роки (зі змінами), затвердженої рішенням XХХIV (позачергової) сесії VI скликання № 797-VІ від 30.01.2014 р. Таблиця 2, Таблиця 3, Таблиця 4, Розділ 3, Таблиця 6

Про внесення змін до районної Програми інформатизації Вовчанського району на 2012 – 2015 роки, затвердженої рішенням ХVI сесії Вовчанської районної ради VІ скликання від 09.02.2012 року. Додаток

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Старосалтівською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Волохівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Землянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угод про надання іншої субвенції на 2015 рік між Іванівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження додаткової угоди до угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік від 18.06.2015 р. між Молодівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угод про надання іншої субвенції на 2015 рік між Петропавлівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Різниківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Хотімлянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження додаткової угоди про розірвання угоди про передачу трансфертів між Вільчанською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2014 рік від 26.09.2014 р., затвердженої рішенням XXXІX сесії Вовчанської районної ради VI скл. № 1098-VI від 04.12.2014 р.

Про надання згоди на тимчасове безоплатне проживання в гуртожитку колишньої Вовчанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 5, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 1, сімей з Луганської та Донецької областей.

Про звернення до Великобурлуцької районної ради щодо передачі міжбюджетного трансферту з місцевого бюджету Великобурлуцького району до місцевого бюджету Вовчанського району.

Про внесення змін до рішення ХLI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІ скликання від 15.01.2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік». Додатки

Про затвердження Акту прийому-передачі матеріальних цінностей та обладнання Малововчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області Охрімівському навчально-виховному комплексу (загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів – дошкільному навчальному закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

Про затвердження Акту прийому-передачі матеріальних цінностей та обладнання Старицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області Жовтневому навчально-виховному комплексу (загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів – дошкільному навчальному закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

Про затвердження Акту прийому-передачі матеріальних цінностей та обладнання Пролетарської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області Жовтневому навчально-виховному комплексу (загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів – дошкільному навчальному закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

Про затвердження Акту прийому-передачі матеріальних цінностей та обладнання Молодівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області Старосалтівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу О.М. Щербака Вовчанської районної ради Харківської області.

Про надання згоди на списання з балансу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації автомобіля УАЗ 3152, державний номер 62-50 ХАБ, 1990 року випуску, що перебуває у спільній комунальній власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання згоди на списання з балансу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації автомобіля ГАЗ 53-12 державний номер 64-80 ХАУ, 1988 року випуску, що перебуває у спільній комунальній власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання згоди на списання з балансу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації комп’ютера АС LX/333, інвентарний номер 10480043, 1999 року випуску, що перебуває у спільній комунальній власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання згоди на списання з балансу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації двох опалювальних котлів К-1 типу «В», інвентарні номери 10600010, 10600011, що перебувають у спільній комунальній власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання згоди на списання з балансу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації майна спільної комунальної власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Вовчанського району, що використовувалось у Вовчанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5.

Про надання згоди на передачу в оренду частини нежитлової будівлі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, розташованої  за адресою: м. Вовчанськ вул. Фрунзе, 1-а.

Про надання згоди на передачу в оренду частини  нежитлової  будівлі (підвалу) спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, розташованої  за адресою: м. Вовчанськ вул. Леніна ,75,  загальною площею 95,3 кв.м.

Про умови продажу нежитлових приміщень розташованих за адресою: Харківська область, місто Вовчанськ, вул. Фрунзе, 1Е (диспетчерська, площею 77,6 кв. м.) та Харківська область, місто Вовчанськ, вул. Фрунзе, 1Г (гараж, площею 776,2 кв.м.).

Про звільнення редактора Вовчанської районної газети «Хлібороб» Захарова І.І. з займаної посади в зв’язку з виходом на пенсію.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності Спузяка Михайла Івановича для ведення садівництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області (садівниче товариство «Лісові галявини», казенного підприємства «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова», ділянка № 42).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності гр. Сизоненко Людмили Іванівни для ведення садівництва, які розташовані в СТ «Колос», для оформлення спадкових справ на території Старосалтівської селищної ради  (за межами населеного пункту)Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності Сухорукової Наталії Іванівни, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Охрімівської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Сукачова Анатолія Федоровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Червоноармійської Першої сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення садівничого товариства «Караван» для садівництва, що розміщені за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які знаходяться у постійному користуванні садівничого товариства «Лісові галявини» для ведення садівництва за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які знаходяться у постійному користуванні садівничого товариства «Колос» для організації колективних садів за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка знаходяться у постійному користуванні садово-городнього товариства «Салтів» для організації колективних садів за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, які знаходяться у постійному користуванні садово-городнього товариства «ДЖЕРЕЛО» для ведення садівництва на території  Старосалтівської селищної ради за межами населених пунктів Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, які знаходяться у постійному користуванні Громадської організації садового товариства «БРИЗ» для ведення садівництва на території Старосалтівської селищної ради за межами населених пунктів Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка знаходяться у постійному користуванні садівничого товариства «Подлесное» для організації колективних садів за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які знаходяться у постійному користуванні громадської організації садівничого товариства «Джерело» для організації колективних садів за межами населених пунктів на території Молодівської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення садівничого товариства «Караван» для садівництва, що розміщені за межами населених пунктів на території Молодівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які знаходяться у постійному користуванні Громадської організації садівничого товариства «Технолог» для організації колективних садів за межами населених пунктів на території Молодівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянок сільськогосподарського призначення, які знаходяться у постійному користуванні садового товариства «Нива» для організації колективних садів за межами населених пунктів на території Рубіжненської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які знаходяться у постійному користуванні садівничого товариства «Околиця» для організації колективних садів за межами населених пунктів на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які знаходяться у постійному користуванні садівничого товариства «Околиця» для організації колективних садів за межами населених пунктів на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які знаходяться у постійному користуванні садівничого товариства «Олімп» для організації колективних садів за межами населених пунктів на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які знаходяться у постійному користуванні садівничого товариства «Потенціал-А» для ведення садівництваза межами населених пунктів на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Перепелиці Тетяни Вікторівни для ведення індивідуального садівництва в с/т «Лісові озера» за межами населеного пункту на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які знаходяться у постійному користуванні садівничого товариства «Орбіта» для ведення садівництва за межами населених пунктів на території Шестаківської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка знаходяться у постійному користуванні садівничого товариства «Черемшина» для організації колективних садів за межами населених пунктів на території Шестаківської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка знаходяться у постійному користуванні садівничого товариства «Три берізки» для організації колективних садів за межами населених пунктів на території Шестаківської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка знаходяться у постійному користуванні громадської організації садівничого товариства «Калина красная» для організації колективних садів за межами населених пунктів на території Шестаківської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Хорошилова Миколи Володимировича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Революційної сільської  ради Вовчанського району Харківської області.


 

 

 

На сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація