28 вересня 2015 року голова районної ради А.В.Степанець підписав розпорядження "Про скликання ХLVІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання"

 

 

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ


Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Явід  28.10.2015 р. 7Про скликання ХLVІ (позачергової) сесії

Вовчанської районної ради VI скликанняВідповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати ХLVІ (позачергову) сесію Вовчанської районної ради VI скликання 01 жовтня 2015 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, буд. 73, зал засідань, ІІІ поверх).


На розгляд сесії винести питання:

 

1. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2012-2015 роки (зі змінами), затвердженої рішенням ХVI сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 273-VІ від 09.02.2012 р.

2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2015 рік, затвердженої рішенням XLІІ сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 1168-VI від 26.02.2015 р.

3. Про затвердження угод про надання іншої субвенції між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2015 рік.

4. Про внесення змін до рішення ХLI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІ скликання від 15.01.2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік».

5. Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, які підлягають приватизації, затвердженого рішенням V сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 27.01.2011 р. (зі змінами).

6. Про надання згоди на прийняття у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району автобуса спеціалізованого для перевезення школярів АС Р-4234 «Мрія» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

7. Про надання згоди на прийняття у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району інтерактивної книги «Школярику – про Батьківшину» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

8. Про передачу будівель та споруд Вовчанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 5, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 1, з балансу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації на баланс Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

9. Про надання згоди на передачу в тимчасове безоплатне користування частини нежитлової будівлі (корпус № 1 літ. «А-1»), розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 1-а, для розміщення Вовчанської районної виборчої комісії та міської виборчої комісії на період виборчої кампанії 2015 року.

10. Про надання згоди відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації на списання з балансу кінокамери, що перебуває у спільній комунальній власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Вовчанського району.

11. Про призначення Гребньова Олександра Вікторовича редактором Вовчанської районної газети «Хлібороб».

12. Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Вовчанського району Харківської області.

13. Різне.Голова Вовчанської районної ради                                        А.В. Степанець 

На сайті

Сейчас 7 гостей онлайн

Президент України

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!