Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Рішення ХLVI (позачергової) сесії VI скликання від 01 жовтня 2015 року та протокол

Протокол

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2012-2015 роки (зі змінами), затвердженої рішенням XVI сесії № 273-VI від 09.02.2012 р. Заходи

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2015 рік, затвердженої рішенням XLІІ сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 1168-VI від 26.02.2015 р. Капітальні вкладення

Про затвердження угод на передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2015 рік для співфінансування будівництва багатофункціонального фізкультурно-оздоровчого комплексу.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Старосалтівською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угод про надання іншої субвенції на 2015 рік між Волохівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угод про надання іншої субвенції на 2015 рік між Гатищенською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Гонтарівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Жовтневою Другою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Червоноармійською Першою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Червоноармійською  сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про внесення змін до рішення ХLI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІ скликання від 15.01.2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік». Додатки

Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, які підлягають приватизації, затвердженого рішенням V сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 27.01.2011 р. (зі змінами).

Про надання згоди на прийняття у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району автобуса спеціалізованого для перевезення школярів АС Р-4234 «Мрія» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

Про надання згоди на прийняття у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району інтерактивної книги «Школярику – про Батьківшину» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

Про передачу з балансу відділу освіти на баланс Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району нерухомого майна ліквідованих та реорганізованих загальноосвітніх шкіл району.

Про надання згоди на передачу в тимчасове безоплатне користування частини нежитлової будівлі (корпус № 1 літ. «А-1»), розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 1-а, для розміщення Вовчанської районної виборчої комісії та міської виборчої комісії на період виборчої кампанії 2015 року.

Про надання згоди відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації на зняття з балансу кінокамери.

Про призначення Гребньова Олександра Вікторовича редактором Районної газети «Хлібороб».

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності Чернобрової Марії Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Охрімівської сільської  ради Вовчанського району Харківської області  (пай № 5-4).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які знаходяться у постійному користуванні громадської організації садівничого товариства «Парус» для ведення садівництва за межами населених пунктів на території Рубіжненської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення  гр. Шатрюк Любові Володимирівни та гр. Корнійця Сергія Володимировича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження розпорядження голови Вовчанської районної ради.


 

На сайті

На даний момент 38 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація