10 листопада 2015 року Степанець А.В. підписав розпорядження "Про скликання ХLVIІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання"

 

 

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від  10.11.2015 р. 8

Про скликання ХLVIІ (позачергової) сесії

Вовчанської районної ради VI скликання

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати ХLVIІ (позачергову)  сесію Вовчанської районної ради VI скликання 12 листопада 2015 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, буд. 73, зал засідань, ІІІ поверх).

На розгляд сесії винести питання:

 1. Про внесення змін до Програми охорони та раціонального використання земель у Вовчанському районі Харківської області на 2011 – 2015 роки, затвердженої рішенням V сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 65-VІ від 27.01.2011 р.
 2. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2012-2015 роки (зі змінами), затвердженої рішенням XVI сесії № 273-VI від 09.02.2012 р.
 3. Про затвердження угод на передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2016 рік на виконання районних програм.
 4. Про затвердження угод про надання іншої субвенції між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2015 рік.
 5. Про внесення змін до рішення ХLI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІ скликання від 15.01.2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік».
 6. Про прийняття у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району автобуса спеціалізованого для перевезення школярів АС Р-4234 «Мрія» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
 7. Про передачу із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району опалювального котла «Універсал», двох опалювальних котлів КЧМ та воріт металевих до комунальної власності Охрімівської сільської ради.
 8. Про передачу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району з балансу КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня» на баланс КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району».
 9. Про надання згоди на тимчасове проживання бригади будівельників фізкультурно-оздоровчого комплексу в гуртожитку колишньої Вовчанської загальноосвітньої школи № 5, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, буд.1, який є об’єктом спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, та часткове відшкодування витрат за енергоносії та житлово-комунальні послуги.
 10. Про надання згоди на передачу в оренду частини нежитлових будівель, розташованих за адресою: м. Вовчанськ, вул. Шевченка, 28 та вул. 1 Травня, 1а, які є об’єктами спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району та знаходяться в оперативному користуванні КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня».
 11. Про надання згоди на передачу в оренду частини будівлі Вільчанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів площею 34,7 кв. м, розташованої за адресою: смт. Вільча, вул. Леніна, 32а, яка є об’єктом спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.
 12. Різне.

Голова Вовчанської районної ради                                                  А.В. Степанець


 

 

На сайті

Сейчас 6 гостей онлайн

Президент України

Харківська державна адміністрація