Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Рішення ХLVIІ (позачергової) сесії VI скликання від 12 листопада 2015 року та протокол

Протокол

Про внесення змін до Програми охорони та раціонального використання земель у Вовчанському районі Харківської області на 2011 – 2015 роки, затвердженої рішенням V сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 65-VІ від 27.01.2011 р. Заходи, Оцінка

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2012-2015 роки (зі змінами), затвердженої рішенням XVI сесії № 273-VI від 09.02.2012 р. Додаток

Про затвердження угод на передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2016 рік на виконання районних програм.

Про затвердження угоди № 1 про передачу іншої субвенції між Вовчанською міською радою та Вовчанською районною радою на 2015 рік.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Старосалтівською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угод про надання іншої субвенції на 2015 рік між Котівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угод про надання іншої субвенції на 2015 рік між Охрімівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угод про надання іншої субвенції на 2015 рік між Революційною сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Рубіжненською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Старицькою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про внесення змін до рішення ХLI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІ скликання від 15.01.2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік». Додатки

Про прийняття у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району автобуса спеціалізованого для перевезення школярів АС Р-4234 «Мрія» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

Про передачу із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району опалювального котла «Універсал», двох опалювальних котлів КЧМ та воріт металевих до комунальної власності Охрімівської сільської ради.

Про передачу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району з балансу КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня» на баланс КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району».

Про надання згоди на тимчасове проживання бригади будівельників фізкультурно-оздоровчого комплексу в гуртожитку колишньої Вовчанської загальноосвітньої школи № 5, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, буд.1, який є об’єктом спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, та часткове відшкодування витрат за енергоносії та житлово-комунальні послуги.

Про надання згоди на передачу в оренду частини нежитлових будівель, розташованих за адресою: м. Вовчанськ, вул. Шевченка, 28 та вул. 1 Травня, 1а, які є об’єктами спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району та знаходяться в оперативному користуванні КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня»..

Про надання згоди на передачу в оренду частини будівлі Вільчанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів площею 34,7 кв. м, розташованої за адресою: смт. Вільча, вул. Леніна, 32а, яка є об’єктом спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про затвердження розпорядження голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація