Рішення II (позачергової) сесії VII скликання від 10 грудня 2015 року та протокол

Протокол

Про затвердження складу лічильної комісії Вовчанської районної ради VIІ скликання.

Про реєстрацію депутатських фракцій у Вовчанській районній раді VIІ скликання.

Про затвердження Регламенту Вовчанської районної ради VIІ скликання.

Про затвердження складу президії Вовчанської районної ради VIІ скликання та Положення про президію.

Про утворення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вовчанської районної ради та затвердження Положення про Координаційну раду.

Про делегування повноважень Вовчанської районної ради VIІ скликання Вовчанській районній державній адміністрації.

Про закріплення депутатів Вовчанської районної ради VIІ скликання за територіальними громадами району.

Про виконавчий апарат та умови оплати праці працівників Вовчанської районної ради VIІ скликання.

Про внесення змін до районної програми «Шкільний автобус» на 2011 – 2015 роки, затвердженої рішенням ІV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 49-VI від 28.12.2010 р. (зі змінами).

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням XVI сесії № 273-VI від 09.02.2012 р. (зі змінами). Заходи.

Про внесення змін до Програми поповнення місцевого матеріального резерву Вовчанського району Харківської області на 2014-2017 роки, затвердженої рішенням XXXIV (позачергової) сесії  Вовчанської районної ради VI скликання  № 800-VI від 30.01.2014 р.

Про затвердження угод на передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2016 рік на виконання районних програм.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди про надання іншої субвенції на 2015 рік між Хотімлянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження угоди № 2 про передачу іншої субвенції між Вовчанською міською радою та Вовчанською районною радою на 2015 рік.

Про затвердження Договору про передачу міжбюджетного трансферту між Вовчанською районною радою та Харківською обласною радою на забезпечення співфінансування видання, придбання, зберігання та доставки підручників і посібників.

Про затвердження Договору про передачу міжбюджетного трансферту між Вовчанською районною радою та Харківською обласною радою на забезпечення співфінансування проектів, що реалізуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Про внесення змін до рішення ХLI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІ скликання від 15.01.2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік». Додатки

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності Галагурі Івана Степановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Білоколодязької селищної  ради Вовчанського району Харківської області  (пай № 238).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Лобяк Раїси Михайлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Вовчансько-Хутірської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Шубного Івана Федоровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Новоолександрівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Ріпки Анастасії Іванівни, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Пільнянської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянкок приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Ріпки Анастасії Іванівни, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Пільнянської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності Іщенко Галини Андріївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Петропавлівської сільської  ради Вовчанського району Харківської області  (пай № 70).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФО-П Волкову Сергію Макаровичу, яка розміщена за межами населених пунктів Іванівської сільської ради на території Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка знаходяться у постійному користуванні садівничого товариства «Бадьорість» для ведення колективного садівництва за межами населеного пункту на території Молодівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка знаходяться у постійному користуванні садівничого товариства «Спорт» для ведення садівництва за межами населеного пункту на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка знаходяться у постійному користуванні садівничого товариства «Струмок» для ведення колективного садівництва за межами населеного пункту на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка знаходяться у постійному користуванні садівничого товариства «Голубая даль» для ведення садівництва за межами населеного пункту на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка знаходяться у постійному користуванні садівничого товариства «Земляни» для організації колективних садів за межами населених пунктів на території Шестаківської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження розпорядження голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 34 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація