Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Розпорядження про скликання ІІІ (позачергової) сесії VII скликання від 18.12.15 року

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від    18.12.2015 р. №  11

Про скликання IІI (позачергової) сесії

Вовчанської районної ради VІI скликання

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати IІI (позачергову) сесію Вовчанської районної ради VІI скликання 24 грудня 2015 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73, 3 поверх).

На розгляд сесії винести питання:

1. Про затвердження районної програми «Обдаровані діти» на 2016-2020 роки.

2. Про затвердження районної програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки.

3. Про встановлення норм харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на 2016 рік.

4. Про затвердження Програми діяльності Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району на 2016 рік.

5. Про затвердження Програми діяльності комунальної установи «Редакція Вовчанського районного радіомовлення» на 2016 рік.

6. Про затвердження Програми стимулювання об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Вовчанського району до впровадження енергоефективних заходів на 2016 – 2020 роки.

7. Про  затвердження Програми основних напрямків діяльності редакції Вовчанської районної газети «Хлібороб» на 2016 рік.

8. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням ХVI сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 273-VІ від 09.02.2012 р.

9. Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2016 – 2018 роки.

10. Про затвердження угод про передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2016 рік на виконання районних програм.

11. Про внесення змін до рішення ХLI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІ скликання від 15.01.2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік».

12. Про районний бюджет на 2016 рік.

13. Про передачу з балансу  відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації  нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району в комунальну власність Старосалтівської селищної ради.

14. Про затвердження актів прийому-передачі  з балансу відділу освіти Вовчанської райдержадміністрації на баланс Охрімівської сільської ради майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

15. Про затвердження актів прийому-передачі нерухомого майна ліквідованих та реорганізованих загальноосвітніх шкіл району, які є об’єктами спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району та перебувають в управлінні районної ради.

16. Про затвердження акту прийому-передачі  з балансу КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня» на баланс КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

17. Про затвердження актів приймання-передачі автобуса спеціалізованого для перевезення школярів АС Р-4234 «Мрія».

18. Про затвердження акту прийому-передачі  кінокамери як музейного експонату до Вовчанського історико-краєзнавчого музею.

19. Про надання згоди на передачу в оренду нежитлового приміщення площею 54,1 кв.м будівлі Вовчанської гімназії № 1, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 27, яка є об’єктом спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

20. Про надання згоди на передачу в оренду нежитлових приміщень спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Вовчанського району.

22. Різне.

Голова Вовчанської районної ради                                                  А.В. Степанець

 

На сайті

На даний момент 33 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація