Рішення ІІІ (позачергової) сесії VІІ скликання від 24 грудня 2015 року та протокол

Протокол

Про реєстрацію депутатських фракцій у Вовчанській районній раді VII скликання.

Про внесення змін до складу президії Вовчанської районної ради VII скликання.

Про внесення змін до складу Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вовчанської районної ради VII скликання.

Про затвердження районної програми «Обдаровані діти» на 2016-2020 роки.

Про затвердження районної програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки. Програма.

Про встановлення норм харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на 2016 рік.

Про затвердження Програми діяльності Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району на 2016 рік.

Про затвердження Програми діяльності комунальної установи «Редакція Вовчанського районного радіомовлення» на 2016 рік. Програма.

Про затвердження Програми стимулювання об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Вовчанського району до впровадження енергоефективних заходів на 2016 – 2020 роки. Програма.

Про затвердження Програми основних напрямків діяльності редакції Вовчанської районної газети «Хлібороб» на 2016 рік. Програма.

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням ХVI сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 273-VІ від 09.02.2012 р.

Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2016 – 2018 роки. Програма. Заходи.

Про затвердження угод про передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2016 рік на виконання районних програм.

Про внесення змін до рішення ХLI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІ скликання від 15.01.2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік». Додатки.

Про районний бюджет на 2016 рік. Додатки.

Про регіональний контракт.

Про передачу з балансу  відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації  нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району в комунальну власність Старосалтівської селищної ради.

Про затвердження актів прийому-передачі  з балансу відділу освіти Вовчанської райдержадміністрації на баланс Охрімівської сільської ради майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про затвердження актів прийому-передачі нерухомого майна ліквідованих та реорганізованих загальноосвітніх шкіл району, які є об’єктами спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району та перебувають в управлінні районної ради.

Про затвердження акту прийому-передачі  з балансу КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня» на баланс КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про затвердження актів приймання-передачі автобуса спеціалізованого для перевезення школярів АС Р-4234 «Мрія».

Про затвердження акту прийому-передачі  кінокамери як музейного експонату до Вовчанського історико-краєзнавчого музею.

Про надання згоди на передачу в оренду нежитлового приміщення площею 54,1 кв.м будівлі Вовчанської гімназії № 1, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя, буд.27, яка є об’єктом спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання згоди на передачу в оренду нежитлових приміщень спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення приватної власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованих за межами населеного пункту на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області за межами населених пунктів.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок що знаходяться в оренді у гр. Кукоби Сергія Євгеновича для ведення фермерського господарства (КВЦПЗ – 01.02) на території Землянської сільської ради Вовчанського району Харківської області за межами населених пунктів.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок із земель державної власності сільськогосподарського призначення, які перебувають в оренді гр. Голієнка Володимира Миколайовича для ведення фермерського господарства (код КВЦПЗ 01.01.02) на території Хотімлянської сільської ради Вовчанського району Харківської області  (за межами населених пунктів).

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація