Рішення IV сесії VII скликання від 11 лютого 2016 року та протокол

Протокол

Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2016 рік. Програма частина І, частина ІІ, частина ІІІ, частина IV, частина V.

Про затвердження Програми фінансової підтримки Центру надання адміністративних послуг у Вовчанському районі на 2016 – 2017 роки. Програма.

Про затвердження Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу у Вовчанському районі Харківської області в 2016 році.

Про затвердження Програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики у Вовчанському районі Харківської області на 2016 – 2017 роки. Програма.

Про затвердження Програми інформатизації Вовчанського району на 2016 – 2019 роки. Програма. Заходи.

Про затвердження Програми енергозбереження Вовчанського району Вовчанського району на 2016 – 2020 роки. Програма.

Про затвердження Програми підтримки закладів охорони здоров’я у Вовчанському районі на 2016 – 2018 роки. Програма. Заходи.

Про затвердження Програми захисту прав дітей, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності у Вовчанському районі на 2016 – 2020 роки. Програма.

Про виконання Програми розвитку клубних закладів у Вовчанському районі на 2013 – 2015 роки, затвердженої рішенням XXV сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 522-VI від 27.12.2012 р.

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2016 – 2018 роки, затвердженої рішенням III (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання № 50-VІ від 24.12.2015 р. Заходи.

Про затвердження угоди № 1 про передачу трансфертів між Вовчанською міською радою та Вовчанської районною радою на 2016 рік на виконання районних програм.

Про затвердження угод між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою про надання субвенції на 2016 рік.

Про затвердження угоди між Волохівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою про надання субвенції на 2016 рік.

Про затвердження угоди між Іванівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою про надання субвенції на 2016 рік.

Про затвердження угоди між Новоолександрівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою про надання субвенції на 2016 рік.

Про затвердження угоди між Петропавлівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою про надання субвенції на 2016 рік.

Про затвердження угоди між Пільнянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою про надання субвенції на 2016 рік.

Про затвердження угоди між Революційною сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою про надання субвенції на 2016 рік.

Про затвердження угоди між Різниківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою про надання субвенції на 2016 рік.

Про затвердження угоди між Хотімлянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою про надання субвенції на 2016 рік.

Про затвердження угоди між Червоноармійською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою про надання субвенції на 2016 рік.

Про затвердження угоди між Юрченківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою про надання субвенції на 2016 рік.

Про затвердження угод на передачу трансфертів між Вовчанською районною радою та місцевими радами Вовчанського району на 2016 рік на утримання дошкільних навчальних закладів, установ і закладів культури місцевих рад Вовчанського району.

Звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік. Додатки.

Про внесення змін до рішення ІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 24 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік». Додатки.

Про реорганізацію Томахівської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Гонтарівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

Про надання згоди на списання з балансу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації опалювального котла, що перебуває у спільній комунальній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання згоди КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня» на списання з балансу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, що перебуває в управлінні Вовчанської районної ради. Додаток.

Про передачу з балансу Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району на баланс Вовчанського районного будинку культури автомобіля ГАЗ 3110, державний номер 10010 ХА, що перебуває у спільній комунальній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про звільнення суб’єктів господарювання Вовчанського району від плати за комунальні послуги та за користування приміщеннями спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району в 2016 році.

Про затвердження Реєстрів майна та Переліку суб’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району станом на 01.01.2016 р. Реєстр 1, Реєстр 2, Перелік.

Про прийняття у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району інтерактивної книги «Школярику – про Батьківщину» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

Про прийняття у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району медичного обладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області. Додаток.

Про надання згоди на прийняття у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району комплекту засобів індивідуального захисту із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області та апарату штучної вентиляції легень новонароджених із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великобурлуцького району.

Про затвердження плану роботи Вовчанської районної ради на 2016 рік. План роботи.

Про депутатський запит депутата Вовчанської районної ради Саратова М.П.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Козлової Валентини Григорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Онищенко Галини Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Медведєвої Олександри Ігнатівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області (пай № 133).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Мітла Андрія Андрійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Жовтневої Другої сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Цуняк Івана Антоновича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Котівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 494).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Шапар Юрія Кузьмича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Охрімівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності Баштового Ігоря Миколайовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Сироватської Наталі Вікторівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Червоноармійської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка знаходиться у постійному користуванні садівничого товариства «Женьшень» для ведення колективного садівництва за межами населеного пункту на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель державної власності сільськогосподарського призначення, яка перебуває в оренді  гр.Куцак Юлії Василівни, для ведення фермерського господарства (код КВЦПЗ 01.01.02) на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (за межами населених пунктів).

Про затвердження розпорядження голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація