18 березня 2016 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження "Про скликання V (позачергової) сесії VІІ скликання"

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від    18.03.2016 р. №  3

 

 

Про скликання V (позачергової) сесії

Вовчанської районної ради VІI скликання


Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати V (позачергову) сесію Вовчанської районної ради VІI скликання 24 березня 2016 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73, 3 поверх).

На розгляд сесії винести питання:

1. Про призначення стипендій «Обдарованість» для дітей і молоді та виплату одноразової грошової винагороди педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району в 2016 році.

2. Звіт голови Вовчанської райдержадміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району за 2015 рік та делегованих Вовчанською районною радою повноважень в 2015 році.

3. Про внесення змін до Регламенту Вовчанської районної ради.

4. Про вихід Вовчанської районної ради із складу співзасновників друкованого засобу масової інформації «Районна газета «Хлібороб».

5. Про затвердження районної Програми розроблення містобудівної документації на території Вовчанського району Харківської області до 2020 року.

6. Про продовження терміну дії Проекту районного планування Вовчанського сільськогосподарського адміністративного району Харківської області до 31 грудня 2020 року.

7. Про затвердження програми «Соціальна підтримка учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у Вовчанському районі  на 2016-2018 роки».

8. Про внесення змін до Програми енергозбереження Вовчанського району на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням IV сесії Вовчанської районної ради VII скликання № 74-VII від 11.02.2016 р.

9. Про внесення змін до Програми інформатизації Вовчанського району на 2016 – 2019 роки, затвердженої рішенням IV сесії Вовчанської районної ради VII скликання № 73-VII від 11.02.2016 р.

10. Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2016 рік між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

11. Про внесення змін до рішення ІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 24 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік».

12. Про реорганізацію Петропавлівського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Білоколодязького навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

13. Про внесення змін до рішення ІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 24.12.2015 р. № 44 «Про встановлення норм харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на 2016 рік».

14. Про внесення змін до Порядку списання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, затвердженого рішенням XII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 27.10.11 р. № 211-VI.

15. Про внесення змін до Статуту комунального закладу «Вовчанська дитяча музична школа».

16. Про затвердження актів приймання-передачі нежитлових приміщень, споруд та майна початкової школи с. Петрівське із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району в комунальну власність Старосалтівської територіальної громади.

17. Про прийняття у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району апарату штучної вентиляції легень новонароджених із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великобурлуцького району.

18. Про затвердження актів приймання-передачі автомобіля ГАЗ 3110, державний номер 10010 ХА, з балансу Комунальної установи утримання трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району на баланс Вовчанського районного будинку культури.

19. Про звільнення Вовчанської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» від плати за користування нежитловим приміщенням за адресою: м. Вовчанськ, вул. Володарського, 12.

20. Про списання заборгованості за відшкодовані витрати по автотранспорту.

21. Про надання згоди на прийняття у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району енциклопедичних словників «Харківщина»  із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

22. Про звернення Вовчанської районної ради Харківської області VII скликання до Верховної Ради України.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Вовчанського району.

24. Різне.


Голова Вовчанської районної ради                                                      А.В. Степанець

 

На сайті

Сейчас 9 гостей онлайн

Президент України

Харківська державна адміністрація

Wediz.com!