Рішення V (позачергової) сесії VІІ скликання від 24 березня 2016 року та протокол

Протокол

Про порядок денний V (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання.

Про призначення стипендій «Обдарованість» для дітей і молоді та виплату одноразової грошової винагороди педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району в 2016 році.

Про звіт голови Вовчанської райдержадміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району за 2015 рік та делегованих Вовчанською районною радою повноважень в 2015 році.

Про внесення змін до Регламенту Вовчанської районної ради.

Про вихід Вовчанської районної ради із складу співзасновників друкованого засобу масової інформації «Районна газета «Хлібороб».

Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації на території Вовчанського району Харківської області до 2020 року. Програма.

Про продовження терміну дії Проекту районного планування Вовчанського сільськогосподарського адміністративного району Харківської області до 31 грудня 2016 року.

Про затвердження програми «Соціальна підтримка учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у Вовчанському районі  на 2016-2018 роки». Програма.

Про внесення змін до Програми енергозбереження Вовчанського району на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням IV сесії Вовчанської районної ради VII скликання № 74-VII від 11.02.2016 р. Додаток.

Про внесення змін до Програми інформатизації Вовчанського району на 2016 – 2019 роки, затвердженої рішенням IV сесії Вовчанської районної ради VII скликання № 73-VII від 11.02.2016 р. Додаток.

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2016 рік, затвердженої рішенням IV сесії Вовчанської районної ради VII скликання № 69-VII від 11.02.2016 р.

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням III (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання № 50-VІ від 24.12.2015 р. Заходи.

Про затвердження угод № 2 та № 3 на передачу трансфертів між Вовчанською районною радою та Вовчанською міською радою на 2016 рік.

Про затвердження угоди № 4 на передачу трансфертів між Вовчанською районною радою та Вовчанською міською радою на 2016 рік.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2016 рік між Старосалтівською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору (угоди) про надання іншої субвенції на 2016 рік між Вовчансько-Хутірською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору (угоди) про надання іншої субвенції на 2016 рік між Волохівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору (угоди) про надання іншої субвенції на 2016 рік між Гатищенською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору (угоди) про надання іншої субвенції на 2016 рік між Жовтневою Другою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору (угоди) про надання іншої субвенції на 2016 рік між Землянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2016 рік між Котівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору (угоди) про надання іншої субвенції на 2016 рік між Молодівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору (угоди) про надання іншої субвенції на 2016 рік між Нестернянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору (угоди) про надання іншої субвенції на 2016 рік між Новоолександрівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору (угоди) про надання іншої субвенції на 2016 рік між Петропавлівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2016 рік між Рубіжненською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору (угоди) про надання іншої субвенції на 2016 рік між Старицькою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2016 рік між Хотімлянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2016 рік між Червоноармійською Першою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2016 рік між Шестаківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про внесення змін до рішення ІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 24 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік». Додатки.

Про реорганізацію Петропавлівського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Білоколодязького навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

Про внесення змін до рішення ІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 24.12.2015 р. № 44 «Про встановлення норм харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на 2016 рік».

Про внесення змін до Порядку списання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, затвердженого рішенням XII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 27.10.11 р. № 211-VI (зі змінами). Додаток.

Про внесення змін до Статуту комунального закладу «Вовчанська дитяча музична школа».

Про затвердження актів приймання-передачі нежитлових приміщень, споруд та майна початкової школи с. Петрівське із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району в комунальну власність Старосалтівської територіальної громади.

Про прийняття у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району апарату штучної вентиляції легень новонароджених із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великобурлуцького району.

Про затвердження актів приймання-передачі автомобіля ГАЗ 3110, державний номер 10010 ХА, з балансу Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району на баланс Вовчанського районного будинку культури.

Про звільнення Вовчанської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» від плати за користування нежитловим приміщенням за адресою: м. Вовчанськ, вул. Володарського, 12.

Про списання заборгованості за невідшкодовані витрати по автотранспорту.

Про надання згоди на прийняття у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району енциклопедичних словників «Харківщина» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

Про звернення Вовчанської районної ради до Верховної Ради України. (Скасовано рішенням VІ (позачергової) сесії VІІ скликання Вовчанської районної ради від 01 квітня 2016 року № 162-VII).

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

 

 

На сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація