Голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання VІІ сесії VІІ скликання»

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від    04.05.2016 р. №  5

Про скликання VІІ сесії

Вовчанської районної ради VІI скликання

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати VІІ сесію Вовчанської районної ради VІI скликання 26 травня 2016 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Леніна, 73, 3 поверх).

На розгляд сесії винести питання:

 1. Про затвердження цільової Програми по локалізації та ліквідації наявних карантинних організмів на території Вовчанського району протягом 2016 – 2020 років.
 2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2016 рік, затвердженої рішенням IV сесії Вовчанської районної ради VII скликання № 69-VII від 11.02.2016 р.
 3. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням III (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання № 50-VІ від 24.12.2015 р.
 4. Про затвердження договору про передачу міжбюджетного трансферту між Харківською обласною радою та Вовчанською районною радою.
 5. Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2016 рік між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою.
 6. Про внесення змін до рішення ІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 24 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік».
 7. Про затвердження акту приймання-передачі у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району інтерактивної книги «Школярику – про Батьківщину» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
 8. Про затвердження акту приймання-передачі у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району медичного обладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
 9. Про надання згоди на прийняття у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Соборна (Леніна), буд. 92, із комунальної власності територіальної громади міста Вовчанськ.
 10. Про передачу із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, буд. 1, у комунальну власність територіальної громади міста Вовчанськ.
 11. Про передачу із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району спортивного майданчика, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Соборна (Леніна), буд. 93-б, у комунальну власність територіальної громади міста Вовчанськ.
 12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Вовчанського району.
 13. Різне.


Голова Вовчанської районної ради                                                      А.В. Степанець

 

На сайті

Сейчас 4 гостей онлайн

Президент України

Харківська державна адміністрація