Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Рішення VІІ сесії VІІ скликання від 26 травня 2016 року та протокол

Протокол

Про порядок денний VІІ сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання

Про затвердження цільової Програми по локалізації та ліквідації наявних карантинних організмів на території Вовчанського району протягом 2016 – 2020 років. Програма.

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2016 рік, затвердженої рішенням IV сесії Вовчанської районної ради VII скликання  № 69-VII від 11.02.2016 р. Частина V.

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2016 – 2018 роки, затвердженої рішенням III (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання № 50-VІ від 24.12.2015 р.

Про затвердження договору про передачу міжбюджетного трансферту між Харківською обласною радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору (угоди) про надання іншої субвенції на 2016 рік між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2016 рік між Гатищенською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору (угоди) про надання іншої субвенції на 2016 рік між Землянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2016 рік між Іванівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору (угоди) про надання іншої субвенції на 2016 рік між Охрімівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2016 рік між Петропавлівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2016 рік між Пільнянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2016 рік між Червоноармійською Першою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору (угоди) про надання іншої субвенції на 2016 рік між Червоноармійською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договорів про надання субвенції на 2016 рік між Старосалтівською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою для співфінансування міні-проектів «Турбота про людей» та «Енергозбереження – погляд в майбутнє».

Про затвердження договору про надання субвенції на 2016 рік між Революційною сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою для співфінансування міні-проекту «Облаштування огорожі пришкільної території».

Про затвердження договору про надання субвенції на 2016 рік між Червоноармійською Першою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою для співфінансування міні-проекту «Школа радості, добра, успіху».

Про затвердження договору про реалізацію міні-проекту розвитку територіальних громад «Турбота про людей» в межах конкурсу «Разом в майбутнє» між Вовчанською районною радою та ініціативною групою в особі Ліци К.О.

Про затвердження договору про реалізацію міні-проекту розвитку територіальних громад «Через світло до майбутнього» в межах конкурсу «Разом в майбутнє» між Вовчанською районною радою та ініціативною групою в особі Шеремет Н.В.

Про затвердження договору про реалізацію міні-проекту розвитку територіальних громад «Затишна школа» в межах конкурсу «Разом в майбутнє» між Вовчанською районною радою та ініціативною групою в особі Баранник Я.М.

Про затвердження договору про реалізацію міні-проекту розвитку територіальних громад «Облаштування огорожі пришкільної території» в межах конкурсу «Разом в майбутнє» між Вовчанською районною радою та ініціативною групою в особі Кондрашової В.В.

Про затвердження договору про реалізацію міні-проекту розвитку територіальних громад «Школа радості, добра, успіху» в межах конкурсу «Разом в майбутнє» між Вовчанською районною радою та ініціативною групою в особі Прасол А.Л.

Про затвердження договору про реалізацію міні-проекту розвитку територіальних громад «Енергозбереження – погляд в майбутнє» в межах конкурсу «Разом в майбутнє» між Вовчанською районною радою та ініціативною групою в особі Мироненко Л.Г.

Про внесення змін до рішення ІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 24 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік». Додатки.

Про затвердження акту приймання-передачі у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району інтерактивної книги «Школярику – про Батьківщину» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

Про затвердження акту приймання-передачі у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району медичного обладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

Про надання згоди на прийняття у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Соборна (Леніна), буд. 92, із комунальної власності територіальної громади міста Вовчанська.

Про передачу із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, буд. 1, у комунальну власність територіальної громади міста Вовчанська.

Про передачу із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району спортивного майданчика, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Соборна (Леніна), буд. 93-б, у комунальну власність територіальної громади міста Вовчанська.

Про ліквідацію фельдшерського пункту в с. Бузове Вовчанського району Харківської області.

Про надання зголи на передачу в оренду частини нежитлової будівлі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Соборна (Леніна), буд. 100.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Семенцова Віктора Миколайовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, загальною площею 4,3864 га, що належить на праві власності Удод Ніні Іванівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Вовчансько-Хутірської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Бондар Олексія Івановича, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розміщена за межами населених пунктів на території Котівської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 522-1).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, загальною площею 8,3806 га, що належить на праві власності Зеленцовій Парасковії Юхимівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Котівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, загальною площею 4,3708 га, що належить на праві власності Явдошенко Михайлу Андрійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Революційної сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності  гр. Глущенка Андрія Володимировича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва для оформлення спадкових справ на території Червоноармійської  Першої сільської ради (за межами населеного пункту) Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Нежельської Ганни Іллівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва для оформлення спадкових справ на території Червоноармійської  Першої сільської ради (за межами населеного пункту) Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності  гр. Нежельського Миколи Андрійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва для оформлення спадкових справ на території Червоноармійської  Першої сільської ради (за межами населеного пункту) Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації щодо нормативної грошової оцінки земельної ділянки для надання у користування на умовах оренди гр. Бурейчаку Віталію Івановичу для ведення фермерського господарства (код згідно КВЦПЗ-01.02), розташованої за межами населених пунктів Землянської сільської ради на території Вовчанського району Харківської області (кадастровий номер 6321683200:01:002:0155).

Про затвердження Технічної документації щодо нормативної грошової оцінки земельної ділянки для надання у користування на умовах оренди гр. Бурейчаку Віталію Івановичу для ведення фермерського господарства (код згідно КВЦПЗ-01.02), розташованої за межами населених пунктів Різниківської сільської ради на території Вовчанського району Харківської області (кадастровий номер 6321686800:01:003:0142).

Про затвердження Технічної документації щодо нормативної грошової оцінки земельної ділянки для надання у користування на умовах оренди гр. Бурейчаку Віталію Івановичу для ведення фермерського господарства (код згідно КВЦПЗ-01.02), розташованої за межами населених пунктів Різниківської сільської ради на території Вовчанського району Харківської області (кадастровий номер 6321686800:02:002:0066).

Про затвердження Технічної документації щодо нормативної грошової оцінки земельної ділянки для надання у користування на умовах оренди гр. Бурейчаку Віталію Івановичу для ведення фермерського господарства (код згідно КВЦПЗ-01.02), розташованої за межами населених пунктів Різниківської сільської ради на території Вовчанського району Харківської області (кадастровий номер 6321686800:04:000:0081).

Про затвердження Технічної документації щодо нормативної грошової оцінки земельної ділянки для надання у користування на умовах оренди гр. Бурейчаку Віталію Івановичу для ведення фермерського господарства (код згідно КВЦПЗ-01.02), розташованої за межами населених пунктів Різниківської сільської ради на території Вовчанського району Харківської області (кадастровий номер 6321686800:04:000:0080).

Про затвердження Технічної документації щодо нормативної грошової оцінки земельної ділянки для надання у користування на умовах оренди гр. Світайло Оксані Валеріївні для ведення фермерського господарства (код згідно КВЦПЗ-01.02), розташованої за межами населених пунктів Вовчансько-Хутірської сільської ради на території Вовчанського району Харківської області (кадастровий номер 6321681200:03:003:0215).

Про затвердження Технічної документації щодо нормативної грошової оцінки земельної ділянки для надання у користування на умовах оренди гр. Світайло Оксані Валеріївні для ведення фермерського господарства (код згідно КВЦПЗ-01.02), розташованої за межами населених пунктів Волохівської сільської ради на території Вовчанського району Харківської області (кадастровий номер 6321680800:03:002:0344).

Про затвердження Технічної документації щодо нормативної грошової оцінки земельної ділянки для надання у користування на умовах оренди гр. Світайло Оксані Валеріївні для ведення фермерського господарства (код згідно КВЦПЗ-01.02), розташованої за межами населених пунктів Пільнянської сільської ради на території Вовчанського району Харківської області (кадастровий номер 6321686000:01:003:0089).

Про затвердження Технічної документації щодо нормативної грошової оцінки земельної ділянки для надання у користування на умовах оренди гр. Світайло Оксані Валеріївні для ведення фермерського господарства (код згідно КВЦПЗ-01.02), розташованої за межами населених пунктів Пільнянської сільської ради на території Вовчанського району Харківської області (кадастровий номер 6321686000:02:001:0091).

Про затвердження Технічної документації щодо нормативної грошової оцінки земельної ділянки для надання у користування на умовах оренди гр. Світайло Оксані Валеріївні для ведення фермерського господарства (код згідно КВЦПЗ-01.02), розташованої за межами населених пунктів Пільнянської сільської ради на території Вовчанського району Харківської області (кадастровий номер 6321686000:02:002:0121).

Про затвердження Технічної документації щодо нормативної грошової оцінки земельної ділянки для надання у користування на умовах оренди гр. Світайло Оксані Валеріївні для ведення фермерського господарства (код згідно КВЦПЗ-01.02), розташованої за межами населених пунктів Пільнянської сільської ради на території Вовчанського району Харківської області (кадастровий номер 6321686000:02:002:0120).

Про затвердження Технічної документації щодо нормативної грошової оцінки земельної ділянки для надання у користування на умовах оренди гр. Світайло Оксані Валеріївні для ведення фермерського господарства (код згідно КВЦПЗ-01.02), розташованої за межами населених пунктів Пільнянської сільської ради на території Вовчанського району Харківської області (кадастровий номер 6321686000:02:001:0092).

Про затвердження Технічної документації щодо нормативної грошової оцінки земельної ділянки для надання у користування на умовах оренди гр. Світайло Оксані Валеріївні для ведення фермерського господарства (код згідно КВЦПЗ-01.02) розташованої за межами населених пунктів Пільнянської сільської ради на території Вовчанського району Харківської області (кадастровий номер 6321686000:02:002:0122).

Про затвердження Технічної документації щодо нормативної грошової оцінки земельної ділянки для надання у користування на умовах оренди гр. Світайло Оксані Валеріївні для ведення фермерського господарства (код згідно КВЦПЗ-01.02) розташованої за межами населених пунктів Юрченківської сільської ради на території Вовчанського району Харківської області (кадастровий номер 6321689600:01:000:0216).

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація