Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Рішення VІІІ (позачергової) сесії VІІ скликання від 01 липня 2016 року та протокол

Протокол

Про порядок денний VІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання.

Про затвердження договору між Харківською обласною радою та Вовчанською районною радою про надання міжбюджетного трансферту з обласного бюджету на співфінансування міні-проектів – переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 2016 року.

Про затвердження договору (угоди) про надання іншої субвенції на 2016 рік між Жовтневою Другою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору(угоди) про надання іншої субвенції на 2016 рік між Іванівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2016 рік між Пільнянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про внесення змін до районної Програми «Шкільний автобус» на 2016 – 2020 р., затвердженої рішенням ІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 24.12.2015 р. № 43-VII.

Про внесення змін до рішення ІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 24 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік». Додаток.

Про звільнення директора Вовчанського підприємства теплових мереж Кішінця Ю.М. із займаної посади.

Про призначення директора Вовчанського підприємства теплових мереж.

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація