13 липня 2016 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ІХ сесії VІІ скликання»

 

 

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від    13.07.2016 р. №  7

Про скликання ІХ сесії

Вовчанської районної ради VІI скликання


Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати ІХ сесію Вовчанської районної ради VІI скликання 11 серпня 2016 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Соборна (Леніна), буд. 73, 3 поверх).

На розгляд сесії винести питання:

1. Про хід виконання районних програм.

2. Про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року.

3. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Вовчанського району 2016 року.

4. Про затвердження Програми забезпечення публічної безпеки і порядку на території Вовчанського району Харківської області на 2016 – 2017 роки.

5. Про затвердження інвестиційної Програми Вовчанського підприємства теплових мереж на 2016 рік.

6. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2016 рік, затвердженої рішенням IV сесії Вовчанської районної ради VII скликання № 69-VII від 11.02.2016 р.

7. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням III (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання № 50-VІ від 24.12.2015 р.

8. Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2016 рік між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

9. Про внесення змін до рішення ІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 24 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік».

10. Про передачу медичного обладнання з балансу КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня» на баланс  КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

11. Про затвердження актів прийому-передачі матеріальних цінностей та обладнання  Томахівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області Гонтарівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

12. Про затвердження актів прийому-передачі матеріальних цінностей та обладнання Петропавлівського НВК (загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області Білоколодязькому НВК (загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів – дошкільному навчальному закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

13. Про передачу із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району обладнання спортивних майданчиків реорганізованих загальноосвітніх шкіл району у комунальну власність територіальної громади міста Вовчанська та затвердження актів прийняття-передачі.

14. Про передачу із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району нежитлових будівель, розташованих за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 1 (корпуси № 2, 3, 6, 7) у комунальну власність територіальної громади міста Вовчанська.

15. Про затвердження актів прийняття-передачі  спортивного майданчика, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Соборна (Леніна), буд. 93-б, із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району у комунальну власність територіальної громади міста Вовчанська

16. Про затвердження актів прийняття-передачі нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 1 (корпус № 1) із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району у комунальну власність територіальної громади міста Вовчанська.

17. Про затвердження списку присяжних Вовчанського районного суду Харківської області.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Вовчанського району.

19. Різне.


Голова Вовчанської районної ради                                                  А.В. Степанець

 

На сайті

Сейчас 8 гостей онлайн

Президент України

Харківська державна адміністрація