02 вересня 2016 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання Х (позачергової) сесії VІІ скликання»
ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від    8 №  02.09.2016 р.

Про скликання Х (позачергової) сесії

Вовчанської районної ради VІI скликання

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати Х (позачергову) сесію Вовчанської районної ради VІI скликання 08 вересня 2016 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Соборна (Леніна), буд. 73, 3 поверх).

На розгляд сесії винести питання:

1. Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2016 рік між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

2. Про внесення змін до рішення ІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 24 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік».

3. Про внесення змін до Регламенту Вовчанської районної ради VІІ скликання.

4. Про внесення змін до Статуту Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

5. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Вовчанський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», затвердженого рішенням ХVI сесії Вовчанської районної ради VI скликання № 295 - VI від 09.02.2012 року.

6. Про створення тендерного комітету Вовчанської районної ради та затвердження положення про тендерний комітет Вовчанської районної ради.

7. Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель товарів, послуг та робіт через електронну систему  «Prozorro» по Вовчанській районній раді.

8. Про звільнення головного лікаря КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня» Косолапова О.Г. з займаної посади.

9. Про призначення головного лікаря Вовчанського КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня».

10. Різне.

Голова Вовчанської районної ради                                                  А.В. Степанець 

На сайті

Сейчас 13 гостей онлайн

Президент України

Харківська державна адміністрація