21 вересня 2016 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХІ сесії VІІ скликання»

21.09.2016

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від  21.09.2016 р. №  9


Про скликання ХІ сесії

Вовчанської районної ради VІI скликання

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати ХІ сесію Вовчанської районної ради VІI скликання 20 жовтня 2016 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Соборна (Леніна), буд. 73, 3 поверх).

На розгляд сесії винести питання:

1. Про хід виконання районних Програм:

1.1.            Про хід виконання Програми запобігання реагування на надзвичайні ситуації техногенного характеру у Вовчанському районі Харківської області.

1.2.            Про хід виконання Програми запобігання і протидії корупції у Вовчанському районі Харківської області.

1.3.            Про хід виконання Програми інформатизації Вовчанського району.

1.4.            Про хід виконання Програми вдосконалення функціонування роздрібних ринків у Вовчанському районі.

1.5.            Про хід виконання Програми запобігання загибелі людей на водних об’єктах Вовчанського району Харківської області.

2. Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2016 рік між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

3. Про затвердження договорів на передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2017 рік на виконання районних програм.

4. Про затвердження договору між Вовчанською районною радою та Вовчанською районною газетою «Хлібороб» на висвітлення діяльності Вовчанської районної ради в районній газеті «Хлібороб».

5. Про внесення змін до рішення ІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 24 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік».

6. Про затвердження актів приймання – передачі навчальних закладів та нежитлових будівель і споруд загальноосвітніх шкіл, що розташовані на території сільських рад, які увійшли до складу Старосалтівської селищної ради у комунальну власність Старосалтівської селищної ради.

7. Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Вовчанська ДЮСШ».

8. Про затвердження звіту про незалежну оцінку нежитлової будівлі, розташованої за адресою: Харківська область, Вовчанський район, м. Вовчанськ, вул. Привокзальна, 30Б.

9. Про надання дозволу КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» на передачу в оренду частини нежитлового приміщення фельдшерського пункту в с. Іванівка.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Вовчанського району.

11. Різне.


Голова Вовчанської районної ради                                                  А.В. Степанець

 

На сайті

Сейчас 13 гостей онлайн

Президент України

Харківська державна адміністрація