Рішення ХІ сесії VІІ скликання від 20 жовтня 2016 року та протокол

Протокол

Про обрання секретаріату ХІ сесії  районної ради VІІ скликання.

Про порядок денний ХІ сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання.

Про хід виконання районних Програм: Про запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного характеру у Вовчанському районі Харківської області. Про хід виконання Програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики у Вовчанському районі Харківської області на 2016 – 2017 роки. Про хід виконання Програми інформатизації Вовчанського району на 2016-2019 роки. Про хід виконання Програми вдосконалення функціонування роздрібних ринків у Вовчанському районі до 2016 року. Про хід виконання Програми запобігання загибелі людей на водних об’єктах Вовчанського району Харківської області на 2014-2016 роки.

Про затвердження Програми діяльності Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району на 2017 рік. Програма.

Про затвердження Програми розвитку цивільного захисту Вовчанського району на 2016 – 2018 роки.

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням ІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання № 50-VІІ від 24.12.2015 р. Заходи.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2016 рік між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору (угоди) між Старосалтівською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою про надання іншої субвенції на 2016 рік з бюджету Молодівської сільської ради.

Про затвердження договору між Старосалтівською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою про надання іншої субвенції на 2016 рік з бюджету Хотімлянської сільської ради.

Про затвердження договору між Старосалтівською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою про надання іншої субвенції на 2016 рік з бюджету Червоноармійської сільської ради.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2016 рік між Волохівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору (угоди)про надання іншої субвенції на 2016 рік між Жовтневою Другою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору (угоди) про надання іншої субвенції на 2016 рік між Охрімівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору (угоди) про надання іншої субвенції на 2016 рік між Петропавлівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2016 рік між Пільнянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2016 рік між Різниківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2016 рік між Юрченківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору (угоди) про надання іншої субвенції на 2016 рік між Волохівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою для відшкодування компенсації втрат перевізнику.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2016 рік між Нестернянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою для відшкодування компенсації втрат перевізнику.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2016 рік між Пільнянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою для відшкодування компенсації втрат перевізнику.

Про затвердження договору (угоди) про надання іншої субвенції на 2016 рік між Різниківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою для відшкодування компенсації втрат перевізнику.

Про затвердження договорів на передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2017 рік на виконання районних програм.

Про затвердження договору між Вовчанською районною радою та Вовчанською районною газетою «Хлібороб» на висвітлення діяльності Вовчанської районної ради в районній газеті «Хлібороб».

Про внесення змін до рішення ІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 24 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік». Додатки.

Про затвердження акту приймання-передачі з балансу КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня» на баланс КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» частини нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Шевченка, буд. 24.

Про затвердження актів приймання-передачі із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району майна та нежитлових будівель (корпуси №№ 3, 6, 7), розташованих за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, буд. 1, у комунальну власність територіальної громади міста Вовчанська».

Про передачу  із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району бібліотечного фонду, що зберігається в бібліотеках, розташованих на території сільських рад, які увійшли до складу Старосалтівської селищної ради, у комунальну власність Старосалтівської селищної ради.

Про передачу із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району основних засобів та рухомого майна загальноосвітніх навчальних закладів, що розташовані на території сільських рад, які увійшли до складу Старосалтівської селищної ради  у  комунальну власність Старосалтівської селищної ради.

Про внесення змін до Статуту комунального закладу охорони здоров’я «Вовчанська центральна районна лікарня» та затвердження його в новій редакції.

Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Вовчанська дитячо-юнацька спортивна школа» та затвердження його в новій редакції.

Про внесення змін до Статуту Вовчанського підприємства теплових мереж та затвердження його в новій редакції.

Про надання згоди відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації на передачу в оренду рухомого майна, яке є об’єктом спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання згоди КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» на передачу в оренду частини нежитлової будівлі фельдшерського пункту в с. Іванівка.

Про затвердження звіту про незалежну оцінку нежитлової будівлі, розташованої за адресою: Харківська область, Вовчанський район, м. Вовчанськ, вул. Привокзальна, 30Б.

Про внесення змін до рішення IV сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 11.02.2016 р. № 98-VII «Про звільнення суб’єктів господарювання Вовчанського району від плати за комунальні послуги та за користування приміщеннями спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району в 2016 році».

Про внесення змін до рішення XLVIII сесії V скликання від 30.09.2010 р.  «Про надання згоди на передачу в державну власність нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Першого Травня, 2В, із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, загальною площею 4,9817 га, що належить на праві власності Сокольській Галині Пантеліївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, загальною площею 7,7800 га, що належить на праві власності Тютюнник Катерині Іванівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Котівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, загальною площею 4,2899 га, що належить на праві власності Ліньовій Катерині Яківні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Революційної сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Кутєєвої Олександри Григорівни для ведення індивідуального садівництва, розташованої за межами населених пунктів на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація