Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Про затвердження Порядку відрахування районними комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями частини чистого прибутку (доходу)

Проект

 

 

ВОВЧАНСЬКА РАЙОННА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

____  СЕСІЯ  ____  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

«______»____________2012 року

"Про затвердження Порядку відрахування  районними комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до загального фонду районного бюджету частини чистого прибутку (доходу)"

Керуючись ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до пункту 9 статті 69 Бюджетного кодексу України (2456-УІ), за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Порядок відрахування  районними комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу), що додається.

2. Керівникам районних комунальних унітарних підприємств забезпечити сплату до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) згідно із затвердженим цим рішенням Порядком.

3. Вовчанській міжрайонній податковій інспекції забезпечити здійснення контролю за повнотою і своєчасністю сплати частини чистого прибутку (доходу) районними комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями згідно із затвердженим цим рішенням Порядком.

4. Вовчанській міжрайонній податковій інспекції інформувати фінансове управління райдержадміністрації щомісячно до 25 числа про обсяги надходження частини чистого прибутку (доходу) до районного бюджету на 1 число місяця, що настає за періодом, за який подається інформація, окремо в розрізі районних комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (К.М. Колкутін).

 

Голова районної ради                                                                        А.В.Степанець

 

 

 

 

Додаток

до рішення районної ради

від «____»___________2012 року

 

ПОРЯДОК

відрахування районними комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу)

1. Згідно з цим Порядком частина чистого прибутку (доходу), що відраховується районними комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями до районного бюджету визначається виходячи з обсягу чистого прибутку (доходу), розрахованого згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку в розмірі 10 відсотків.

2. Частина чистого прибутку (доходу) сплачується районними комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями до районного бюджету наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності за відповідний період у строк, встановлений для сплати податку на прибуток підприємств.

3. Частина чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до районного бюджету, визначається районними комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями відповідно до форми розрахунку, встановленої ДПА, та зазначається у декларації з податку на прибуток підприємств.

Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку, подається районними комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями до органів державної податкової служби у строк, передбачений для подання декларації з податку на прибуток підприємств.

4. Сплачена відповідно до цього Порядку частина чистого прибутку (доходу) зараховується на відповідні рахунки з обліку надходжень до загального фонду районного бюджету, відкриті в органах Державного казначейства.

5. Інформацію про нарахування та сплату частини чистого прибутку (доходу) відповідно до цього Порядку районні комунальні унітарні підприємства та їх об'єднання подають місцевим органам виконавчої влади, до сфери управління яких вони належать.

 

 

 

 

Заступник голови районної ради                                           С.П.Круподеря

 

 

 

 

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Вовчанська районна державна повідомляє про оприлюднення   проекту рішення Вовчанської районної ради "Про затвердження Порядку відрахування районними комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до загального фонду районного бюджету частини чистого прибутку (доходу)" із додатком та аналізу регуляторного впливу регуляторного акта.

Зауваження і пропозиції від фізичних на юридичних осіб та їх об’єднань приймаються в письмовій формі  протягом одного місяця з дня розміщення цього оголошення за адресою: 62504, Харківська обл., м. Вовчанськ, вул.Леніна, 73, або на електронну адресу районної державної адміністрації Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                   В.В.Панов

 

 

 

 

 

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення  районної ради

„Про затвердження  Порядку відрахування до загального фонду районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об`єднань”

 

1. Опис проблеми, яку планується розв`язати шляхом державного регулювання.

Проект рішення Вовчанської районної ради „Про затвердження Порядку відрахування до загального фонду районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об`єднань” розроблено з метою збільшення надходжень до районного бюджету та покращення стану фінансування власних повноважень районної ради.

Рішенням передбачається створення механізму відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об`єднань, згідно зі ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та ст. 69 Бюджетного кодексу України.

2.  Метою прийняття цього рішення є:

- збільшення надходжень до районного бюджету та покращення стану фінансування власних повноважень районної ради.

3. Альтернатив запропонованому регуляторному акту немає.

4. Механізмом розв`язання проблеми є затвердження Порядку  відрахування до загального фонду районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об`єднань.

5. Обґрунтування можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта.

У разі прийняття регуляторного акту буде запроваджено механізм збільшення надходжень районного бюджету та покращення стану фінансування власних повноважень районної ради.

6. Очікувані результати прийняття регуляторного акта.

Результатом прийняття регуляторного акту буде збільшення надходжень до районного бюджету та покращення стану фінансування власних повноважень районної ради.

7. Обґрунтування терміну дії.

Термін дії рішення необмежений.

8. Показники результативності регуляторного акта.

Показником результативності регуляторного акта буде можливість збільшити надходження коштів на фінансування власних повноважень районної ради.

9. Відстеження результативності регуляторного акта буде проводитись згідно з Законом України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

 

Зауваження та пропозиції до проекту  приймаються  в письмовій формі протягом місяця з дня його опублікування   за адресою: 62504, Харківська обл., м. Вовчанськ, вул. Леніна,73,  Вовчанська районна державна адміністрація, т.  4-26-10.

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                       В.В.Панов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На сайті

На даний момент 33 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація