Калашніков Юрій Миколайович

Калашніков Юрій Миколайович народився 7 грудня 1961 року в місті Курськ в сім’ї службовців. Закінчив середню школу в травні 1979 року.

З серпня 1979 року по червень 1984 року навчався у Харківському вищому військовому командно-інженерному училищі за фахом інженер-електрик. Після закінчення училища проходив військову службу на командно-штабних посадах до грудня 1990 року. Має урядові нагороди за бездоганну службу у Збройних Силах.

Юрій Миколайович із сім’єю з квітня 1986 року по грудень 1990 року проживав на зараженій після аварії на ЧАЕС території зони відчуження (обов’язкового) відселення та безпосередньо приймав участь у ліквідації наслідків аварії.

Після звільнення в запас з серпня 1991 року проживає у м. Вовчанськ.

Любов до землі передалась Юрію Миколайовичу від батьків, які працювали в агросекторі все життя: мати – агрономом, батько – зоотехніком. В лютому 1993 року він відкриває мале підприємство, в якому працює директором по цей час. Сфера діяльності підприємства «Фортуна» – торгівля та громадське харчування.

Калашніков Ю.М. бере активну участь у громадсько-політичному житті Вовчанського району, займається благодійністю, надає фінансову допомогу ветеранам війни, чорнобильцям, інвалідам, школам, дитячим садочкам та простим людям, які потрапили в біду, на проведення термінових операцій. Виділяє кошти на участь перспективних дітей, які займаються спортом, в міжнародних змаганнях, на відродження пам’ятників культури й історії Вовчанського району та інше.

Поважаючи гідності Юрія Миколайовича, на виборах у міську раду мешканці Вовчанська обрали його депутатом міської ради III скликання.

В грудні 1999 року Калашников Ю.М. відкриває підприємство «Агрофірма «Прогрес», що безпосередньо займається вирощуванням сільськогосподарської продукції на базі колишнього КСП в с. Охрімівка. Мешканці Охрімівки довірили йому свої земельні та майнові паї та як показує час, не пожалкували про це. Агрофірма «Прогрес» входить в п’ятірку кращих сільськогосподарських підприємств Вовчанського району.

Юрій Миколайович своєчасно сплачує орендну плату за землю та майно, щорічно збільшує її розмір, бере активну участь у розвитку села. Протягом шістнадцяти років надає фінансову допомогу на утримання школи, дитячого садка, клубу, для проведення культурних заходів.

В знак довіри жителі Охрімівської сільської ради обирають його депутатом Вовчанської районної ради кілька скликань поспіль.

Юрій Миколайович як керівник підприємства та добрий, чутливий чоловік неодноразово нагороджувався керівництвом району та області.

Будучи ініціатором будівництва Православного Храму у м. Вовчанську нагороджений медаллю Піщанської Ікони Пресвятої Богородиці ІІ ступеню та Орденом Святителя Миколи Чудотворця.

Калашніков Ю.М. користується заслуженим авторитетом та повагою жителів Вовчанського району.

 

На сайті

На даний момент 15 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація