Рішення ХІІ сесії VІІ скликання від 15 грудня 2016 року та протокол

/ І пленарне засідання /

ПРОТОКОЛ

Про обрання секретаріату ХІІ сесії районної ради VІІ скликання

Про дообрання членів лічильної комісії

Про порядок денний ХІІ сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання

Про звіт голови Вовчанської районної ради про свою діяльність з грудня 2015 року по грудень 2016 року. Звіт.

Про затвердження Програми підтримки діяльності і відкритості роботи Вовчанської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Вовчанською районною радою у 2017 році. Програма.

Про затвердження Програми «Доступна медицина для всіх на 2016 – 2017 роки». Програма.

Про затвердження програми «Соціальна підтримка сімей у Вовчанському районі на 2017 – 2021 роки». Програма.

Про затвердження Програми харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на 2017 – 2020 роки. Програма.

Про встановлення норм вартості харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на 2017 рік.

Про затвердження програми «Патріотичне виховання учнів та вихованців навчальних закладів Вовчанського району на 2017 – 2020 роки». Програма.

Про внесення змін до Програми захисту прав дітей, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності у Вовчанському районі Харківської області на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням IV сесії Вовчанської районної ради VII скликання від   11.02.2016 р.

Про внесення змін до Програми підтримки закладів охорони здоров’я у Вовчанському районі на 2016 – 2018 роки, затвердженої рішенням IV сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 11.02.2016 р.

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням ІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання № 50-VІІ від 24.12.2015 р. Заходи.

Про затвердження Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Вовчанського району на 2017 – 2020 роки. Програма.

Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету, передбачених на реалізацію Програми стимулювання об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Вовчанського району до впровадження енергоефективних заходів на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням ІІІ (позачергової) сесії районної ради від 21.12.2015 р. № 47-VІІ. Порядок.

Про внесення змін до Програми поповнення місцевого матеріального резерву Вовчанського району Харківської області на 2014 – 2017 роки, затвердженої рішенням XXXVI сесії Вовчанської районної ради  VI скликання від 30.01.2014 року.

Про внесення змін до Статуту КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району», затвердженого рішенням ХХІХ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 18.07.2013 р. № 674-VI.

Про погодження державному підприємству «Вовчанське лісове господарство» ліміту на заготівлю другорядних лісових матеріалів в 2016 році.

Про передачу з балансу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації на баланс КЗОЗ «Вовчанська ЦРЛ» автомобіля ГАЗ-330730, державний номер 43-31 ХАФ, який знаходиться у спільній комунальній власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про затвердження актів приймання – передачі із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району навчальних закладів, нежитлових будівель і споруд, основних засобів та рухомого майна загальноосвітніх навчальних закладів, що розташовані на території сільських рад, які увійшли до складу Старосалтівської селищної ради, у комунальні власність Старосалтівської селищної ради.

Про надання згоди на прийняття з державної власності у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі лабораторії «Токи в землі», яка перебуває на балансі Національного технічного університету України «Харківський політехнічний інститут», розташованої за адресою: Харківська область, Вовчанський район, вул. Харківський шлях, 4.

Про затвердження розмірів батьківської плати та встановлення пільг за навчання учнів в комунальному закладі «Вовчанська музична школа» у 2016- 2017 навчальному році.

Про надання згоди на передачу в оренду частин нежитлових будівель спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про передачу з балансу КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» на баланс КЗОЗ «Вовчанська ЦРЛ» фізіотерапевтичного обладнання, що знаходиться у спільній комунальній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, та затвердження актів приймання-передачі.

Про передачу на баланс комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району частини нежитлового приміщення І поверху загальною площею 133,8 кв.м, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Володарського, 12, що є об’єктом спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання згоди на розміщення в нежитлових будівлях, розташованих за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 1 (І поверх корпусу 4, корпус 5), що є об’єктами спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Про звільнення Білоколодязької селищної ради від плати за комунальні послуги, енергоносії та за користування спортивною залою Білоколодязького НВК для  тренування футбольної команди на осінньо-зимовий період 2016 – 2017 років.

Про затвердження Програми щодо надання фінансової підтримки комунальним підприємствам (установам), що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району на 2016 – 2019 роки. Програма.

Про затвердження Програми діяльності комунальної установи «Редакція Вовчанського районного радіомовлення» на 2017 рік.

Про затвердження договору між Старосалтівською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою про надання іншої субвенції на 2016 рік з бюджету Хотімлянської сільської ради.

Про затвердження договору між Старосалтівською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою про надання іншої субвенції на 2016 рік з бюджету Гонтарівської сільської ради.

Про затвердження договорів між Старосалтівською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою про надання іншої субвенції на 2016 рік.

Про затвердження договору (угоди) про надання іншої субвенції на 2016 рік між Гатищенською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору (угоди) про надання іншої субвенції на 2016 рік між Бугаївською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2016 рік між Котівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договорів (угод) про надання іншої субвенції на 2016 рік між Рубіжненською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2016 рік між Симинівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2016 рік між Вовчанською міською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою для відшкодування компенсації втрат перевізнику.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2016 рік між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою для відшкодування компенсації втрат перевізнику.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2016 рік між Вільчанською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою для відшкодування компенсації втрат перевізнику.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2016 рік між Вовчансько-Хутірською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою для відшкодування компенсації втрат перевізнику.

Про затвердження договору (угоди) про надання іншої субвенції на 2016 рік між Жовтневою Другою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою для відшкодування компенсації втрат перевізнику.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2016 рік між Новоолександрівською сільської радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою для відшкодування компенсації втрат перевізнику.

Про затвердження договорів на передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на виконання Програми діяльності комунальної установи «Редакція Вовчанського районного радіомовлення» на 2017 рік.

Про затвердження договорів між Старосалтівською селищною радою Вовчанськограйону та Вовчанською районною радою про надання іншої субвенції на 2017 рік.

Про внесення змін до рішення ІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 24 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік». Додатки.

Про регіональний контракт на 2017 рік. Додаток.

Про дострокове припинення повноважень депутата Вовчанської районної ради Саратової В.В.

Про затвердження списку присяжних Вовчанського районного суду Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які знаходяться у постійному користуванні садівничого товариства «Долина» для організації колективного садівництва за межами населеного пункту на території Старосалтівської селищної (колишньої Молодівської сільської) ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди ТОВ «АББА-СГЛС» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Симинівської (колишньої Червоноармійської Першої) сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 29 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація