Рішення ХІІІ сесії VІІ скликання від 16 лютого 2017 року та протокол

ПРОТОКОЛ

Про порядок денний ХІІІ сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання.

Звіт голови Вовчанської райдержадміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району за 2016 рік та делегованих Вовчанською районною радою повноважень в 2016 році. Звіт.

Про хід виконання районних програм.

Про затвердження Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на військову службу у Вовчанському районі Харківської області в 2017 році. Програма.

Про затвердження Програми надання медичної допомоги дітям, хворим на рідкісні (орфанні) захворювання, у Вовчанському районі на  2017 – 2019 роки. Програма.

Про внесення змін до Програми «Доступна медицина для всіх» на 2016 – 2017 роки, затвердженої рішенням XII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 15.12.2016 р. № 339-VII. Програма.

Про затвердження договорів на передачу трансфертів між Вовчанською районною радою та місцевими радами Вовчанського району на 2017 рік на утримання дошкільних навчальних закладів, установ і закладів культури місцевих рад Вовчанського району.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2017 рік між Вовчанською міською радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Бугаївською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Варварівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2017 рік між Вовчансько-Хутірською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2017 рік між Волохівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Гатищенською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Землянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Іванівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Котівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Нестернянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2017 рік між Новоолександрівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Охрімівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Петропавлівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Пільнянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2017 рік між Різниківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2017 рік між Рубіжненською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Симинівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Юрченківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договорів на передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2017 рік на виконання Програми діяльності комунальної установи «Редакція Вовчанського районного радіомовлення» на 2017 рік.

Про внесення змін до рішення XII сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 23 грудня 2016 року № 387 «Про районний бюджет на 2017 рік». Додатки.

Про затвердження Актів приймання-передачі бібліотечного фонду із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, який обліковується на балансі комунальної установи «Вовчанська централізована бібліотечна система» та зберігається в бібліотеках, розташованих на території сільських рад, які увійшли до складу Старосалтівської селищної ради у комунальну власність Старосалтівської селищної ради.

Про затвердження Актів приймання-передачі на баланс комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району частини нежитлового приміщення І поверху загальною площею 133,8 кв. м, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Духовна (Володарського), 12, що є об’єктом спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про затвердження Актів приймання-передачі до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району апарату штучної вентиляції легенів для новонароджених із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великобурлуцького району.

Про надання згоди на передачу в оренду частини нежитлових будівель, які є об’єктами спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про затвердження Реєстрів майна та Переліку суб’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району станом на 01.01.2017 р. Додаток 1, Додаток 2, Додаток 3, Додаток 4.

Про звільнення суб’єктів господарювання Вовчанського району від плати за комунальні послуги та за користування приміщеннями спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району в 2017 році.

Про передачу з балансу комунальної установи «Вовчанський районний будинок культури» на баланс Вовчанського підприємства теплових мереж котельні на твердому паливі за адресою: пл. Колокольцова, 1, м. Вовчанськ, Харківська область.

Про прийняття  у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району комплекту засобів  індивідуального захисту персоналу і пацієнтів від рентгенівського опромінювання при загальних рентгенівських дослідженнях із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

Про надання згоди на списання з балансу Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району теплолічильника  Sonosall 2500 CT DN 40 Тип 66-В2-120-520 № 119304 1999 року виробництва, встановленого за адресою: м. Вовчанськ,         вул. Пушкіна, 1, який перебуває у спільній комунальній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про погодження державному підприємству «Вовчанське лісове господарство» ліміту на заготівлю другорядних лісових матеріалів в 2017 році.

Про порушення клопотання перед Харківською обласною радою щодо перейменування Жовтневої Другої  сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про порушення клопотання перед Харківською обласною радою щодо перейменування Революційної  сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про порушення клопотання перед Харківською обласною радою щодо перейменування Червоноармійської Першої  сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Харківською обласною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про створення освітніх округів.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, загальною площею 6,0497 га, що належать на праві власності Колесніку Віктору Петровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами  населених пунктів на території Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, загальною площею 5,4922 га, що належать на праві власності Чорнобаю Володимиру Івановичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами  населених пунктів на території Білоколодязької селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що надана в постійне користування КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ХАРКІВВОДОКАНАЛ» для експлуатації та обслуговування опорного пункту інспекційного контролю якості води та бази відпочинку з під’їзною дорогою, що розташована  на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області (за меж. нас. п.) Вовчанського району  Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення кадастровий номер 6321655800:03:001:0042, що надається в оренду гр. Попову Івану Михайловичу для сінокосіння, розташованої за межами  населених пунктів на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення гр. Наконечної Любові Вікторівни для ведення індивідуального садівництва в садовому товаристві «Женьшень» за межами  населеного пункту на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення  приватної власності (паю) гр. Барилко Любові Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, загальною площею 5,8562 га, що належать на праві власності Рассоха Олександру Тимофійовичу (нині померлий) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами  населених пунктів на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, загальною площею 5,0881 га, що належать на праві власності Макарову Миколі Федоровичу (нині покійний) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами  населених пунктів на території Симинівської (колишньої Червоноармійської Першої) сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про внесення змін до рішень сесій Вовчанської районної ради VII скликання.

Про затвердження плану роботи Вовчанської районної ради на 2017 рік. План.

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація