Рішення ХV сесії VІІ скликання від 27 квітня 2017 року та протокол

ПРОТОКОЛ

Про порядок денний ХV сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання.

Про внесення змін до районної програми «Обдаровані діти» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням III (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 24.12.2015 р. № 42-VII. Програма.

Про призначення стипендій «Обдарованість» для дітей і молоді та виплату одноразової грошової винагороди педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району в 2017 році.

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району Харківської області на 2016 – 2018 роки, затвердженої рішенням III (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 24.12.2015 р. № 50-VII. Заходи.

Про внесення змін до Програми зайнятості населення Вовчанського району на  2014 – 2017 роки, затвердженої рішенням ХХХІV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 30.01.2014 р. № 797-VІ. Таблица 2. Таблица 3. Таблица 4.

Про затвердження Порядку надання одноразової адресної матеріальної допомоги особам, які опинилися у складних життєвих обставинах, відповідно до Комплексної програми соціального захисту населення Вовч. району Харківської області на 2016 – 2018 роки. Порядок.

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2017 рік, затвердженої рішенням XII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 23.12.2016 р. № 386-VII.

Про затвердження Програми територіальної оборони Вовчанського району на 2017 рік.

Про внесення змін до районної програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням III (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 24.12.2015 р. № 43-VII.

Про затвердження договору про передачу міжбюджетного трансферту між Харківською обласною радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2017 рік між  Бугаївською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Вовчансько-Хутірською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Волохівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Гатищенською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Іванівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Нестернянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Охрімівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Пільнянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Різниківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Рубіжненською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2017 рік між Симинівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про внесення змін до рішення XII сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 23 грудня 2016 року № 387-VII «Про районний бюджет на 2017 рік». Додатки.

Про затвердження акту приймання-передачі  у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району комплекту засобів  індивідуального захисту персоналу і пацієнтів від рентгенівського опромінювання при загальних рентгенівських дослідженнях із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

Про затвердження акту приймання-передачі із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району в комунальну власність Старосалтівської селищної ради шкільного автобуса  АС Р-4234 «Мрія», державний номер АХ 1503 АА (ММ 91-77).

Про затвердження звіту про оцінку майна №48/03/1 (частина нежитлового приміщення, загальною площею 1604,5 кв. м, розташованого за адресою: Харківська обл., Вовчанський район, м. Вовчанськ, вул. 1-го Травня, буд. 2-Б).

Про затвердження звіту про оцінку майна №48/03/2 (будівля, склад, загальною площею 269,4 кв. м, розташованої за адресою: Харківська обл., Вовчанський район, м. Вовчанськ, вул. Привокзальна, буд. 30Б.

Про внесення змін до рішення XIII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 16.02.2017 р. № 422-VII «Про звільнення суб’єктів господарювання Вовчанського району від плати за комунальні послуги та за користування приміщеннями спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району в 2017 році».

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених в районному бюджеті на надання фінансової підтримки (дотації на покриття збитків) комунальним підприємствам галузі «Житлово-комунальне господарство», затвердженого рішенням XII сесії Вовчанської районної ради VII  скликання від 15.12.2016 р. № 361-VII. Порядок.

Про надання згоди на передачу в оренду частини нежитлової будівлі за адресою: Харківська область, Вовчанський район, м. Вовчанськ, вул. Соборна, 75, яка є об’єктом спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про передачу з балансу комунальної установи «Вовчанська централізована бібліотечна система» на баланс Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району автомобіля ВАЗ 2121 «Нива», державний номер 14-32 ХІА та затвердження акту прийняття – передачі.

Про затвердження Статуту комунального закладу «Вовчанська централізована бібліотечна система» (в новій редакції).

Про затвердження Статуту комунального закладу «Вовчанський районний будинок культури» (в новій редакції).

Про затвердження Статуту комунального закладу «Вовчанський історико-краєзнавчий музей» (в новій редакції).

Про затвердження Статуту комунального закладу «Вовчанська дитяча музична школа» (в новій редакції).

Про затвердження Статуту комунального закладу «Історико-археологічний музей-заповідник «Верхній Салтів» (в новій редакції).

Про скасування рішень XIII сесії Вовчанської районної ради VІI скликання від 16.02.2017 р. №№ 427-VII, 428-VІI, 429-VII.

Про порушення клопотання перед Харківською обласною радою щодо перейменування Жовтневої Другої  сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про порушення клопотання перед Харківською обласною радою щодо перейменування Революційної  сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про порушення клопотання перед Харківською обласною радою щодо перейменування Червоноармійської Першої  сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка знаходиться у постійному користуванні садівничого товариства «Зелена поляна» для організації колективних садів за межами населених пунктів на території Старицької та Гатищенської сільських рад Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення наданих в оренду ФГ «Право» для ведення фермерського господарства, розташованих за межами населених пунктів на території Іванівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення садівництва, яка знаходиться в користуванні садівничого товариства «Висотник», розташованої за межами населених пунктів на території Рубіжненської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про дострокове припинення повноважень депутата Вовчанської районної ради Никоненка В.О.

Про дострокове припинення повноважень депутата Вовчанської районної ради Ченцової Г.С.

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 38 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація