Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Рішення ХVІ (позачергової) сесії VІІ скликання від 08 червня 2017 року та протокол

ПРОТОКОЛ

Про обрання секретаріату ХVІ (позачергової) сесії  районної ради VІІ скликання

Про порядок денний ХVІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2017 рік, затвердженої рішенням ХII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 23.12.2016 р  № 386-VII. Частина V. Частина V_№ 9.

Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей у Вовчанському районі на 2014-2020 роки, затвердженої рішенням ХХХІІІ сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 19.12.2013 р. № 742-VІ.

Про затвердження Порядку забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів різного рівня, Порядку забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення спортсменів – учасників спортивних заходів різного рівня та грошової норми витрат на забезпечення харчуванням, лікарськими засобами та виробами медичного призначення учасників спортивних заходів за рахунок коштів районного бюджету.

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених в районному бюджеті на надання фінансової підтримки комунальним підприємствам галузі «Житлово-комунальне господарство», затвердженого рішенням XII сесії Вовчанської районної ради VII  скликання від 15.12.2016 р. № 361-VII (зі змінами).

Про внесення змін до Програми енергозбереження Вовчанського району на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням IV сесії Вовчанської районної ради VII скликання  від  11.02.2016 р. № 74-VII.

Про внесення змін до Реєстру нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, затвердженого рішенням ХІІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 16 лютого 2017 року № 421-VII. Реєстр.

Про внесення змін до Програми діяльності Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл,селищ,міста Вовчанського району на 2017 рік, затвердженої рішенням ХІ сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання від 20.10.2016 р. № 296-VІІ.

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району Харківської області на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням III (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання від 24.12.2015 р. № 50-VІІ. Заходи.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2017 рік між Старосалтівською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2017 рік між Волохівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Котівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Новоолександрівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою для відшкодування компенсації втрат перевізнику.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2017 рік між Різниківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Рубіжненською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2017 рік між Старицькою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору між Харківською обласною радою та Вовчанською районною радою про надання міжбюджетного трансферту з обласного бюджету на співфінансування міні-проектів – переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 2017 року.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Бугаївською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою для співфінансування міні-проекту «Облаштування огорожі пришкільної території Революційної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів».

Про затвердження договору про реалізацію міні-проекту розвитку територіальних громад в межах конкурсу «Разом в майбутнє» між Вовчанською районною радою та ініціативною групою в особі Ткаченко Н.А.

Про затвердження договору про реалізацію міні-проекту розвитку територіальних громад в межах конкурсу «Разом в майбутнє» між Вовчанською районною радою та ініціативною групою в особі Журавської Т.А.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Вовчанською районною радою та Вільчанською селищною радою Вовчанського району для  співфінансування міні-проекту «Зробити щасливими наших малят з новими меблями у дитячому садочку - важлива турбота дорослих)».

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Волохівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою для співфінансування міні-проекту «Сонечко в віконечко (заміна старих вікон  та дверей на енергозберігаючі в фельдшерському пункті  с. Волохівка)».

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Іванівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою для співфінансування міні-проектів: «Веселка (заміна старих вікон на енергозберігаючі в фельдшерському пункті с. Василівка)» та  «Добробут (заміна старих вікон та дверей на енергозберігаючі в фельдшерському пункті с. Захарівка)».

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Рубіжненською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою для співфінансування міні-проекту «Тепло сердець (заміна старих вікон на енергозберігаючі в фельдшерському пункті с. Верхній Салтів)».

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Симинівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою для співфінансування міні-проектів: «Промінь доброти (заміна старих вікон та дверей на енергозберігаючі в амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Лиман)» та  «Школа радості, добра, успіху».

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Старицькою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою для співфінансування міні-проекту «Доброзичлива медицина (заміна старих вікон на енергозберігаючі в фельдшерському пункті с. Стариця)».

Про внесення змін до рішення XII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 23.12.2016 р. № 387-VII «Про районний бюджет на 2017 рік». Додатки 1, 2, 3_4, 5, 6, 7, 8, 9.

Про внесення змін до складу громадської комісії для визначення кандидатур на звання «Почесний громадянин Вовчанського району».

Про внесення змін до Положень про постійні депутатські комісії Вовчанської районної ради VІІ скликання.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки 2-х земельних ділянок сільськогосподарського призначення, загальною площею 5,8000 га, що належать на праві власності Трухач Сергію Костянтиновичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Кирилівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про умови оплати праці  голови Вовчанської районної ради.

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

Про внесення змін до рішень сесій Вовчанської районної ради VII скликання.

Про надання згоди на проведення централізованих розрахунків з погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з водопостачання та водовідведення, які надані населенню, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18.05.2017 р. № 332.

 

На сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація