21 червня 2017 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХVІІ сесії VІІ скликання»

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 21.06.2017 р.                  № 8

Про скликання ХVIІ  сесії

Вовчанської районної ради VІI скликання

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати ХVIІ сесію Вовчанської районної ради VІI скликання  20 липня 2017 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Соборна, буд. 73, 3 поверх).

На розгляд сесії винести питання:

1. Про хід виконання районних програм.

2. Про затвердження договору про передачу міжбюджетного трансферту між Харківською обласною радою та Вовчанською районною радою.

3. Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2017 рік між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

4. Про внесення змін до рішення XII сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 23 грудня 2016 року № 387-VII «Про районний бюджет на 2017 рік».

5. Про зміну типу Землянського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

6. Про реорганізацію Землянського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Жовтневої Другої загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

7. Про реорганізацію Вовчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 6 Вовчанської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Вовчанської гімназії № 1 Вовчанської районної ради Харківської області.

8. Про утворення Вовчанського освітнього округу.

9. Про утворення Білоколодязького освітнього округу.

10. Про утворення Жовтневого Другого освітнього округу.

11. Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району котельні на аварійному паливі по вул. Рубіжанське шосе, 20А в м. Вовчанськ.

12. Про затвердження акту приймання-передачі з балансу комунального закладу «Вовчанський районний будинок культури» на баланс Вовчанського підприємства теплових мереж котельні на твердому паливі за адресою: пл. Колокольцова, 1, м. Вовчанськ, Вовчанський район, Харківська область.

13. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Вовчанського району 2017 року».

14. Різне.

Голова Вовчанської районної ради                                                                  А.В. Степанець

 

На сайті

Сейчас 11 гостей онлайн

Президент України

Харківська державна адміністрація