Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Рішення ХVІІ сесії VІІ скликання від 20 липня 2017 року та протокол

ПРОТОКОЛ

Про порядок денний ХVІІ сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання

Про внесення кандидатури до бюлетеня проведення таємного голосування по виборах заступника голови Вовчанської районної ради VII скликання.

Про обрання заступника голови Вовчанської районної ради Харківської області VII скликання.

Про хід виконнання районних програм.

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району Харківської області на 2016 – 2018 роки, затвердженої рішенням III (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 24.12.2015 р.  № 50-VII. Заходи.

Про внесення змін до Програми «Доступна медицина для всіх» на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням XII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 15.12.2016 р. № 339-VII. Програма.

Про затвердження договору про передачу міжбюджетного трансферту між Харківською обласною радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Старосалтівською селищною радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2017 рік між Білоколодязькою селищною радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Варварівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Іванівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Пільнянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2017 рік між Юрченківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про внесення змін до рішення XII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 23.12.2016 р. № 387-VII «Про районний бюджет на 2017 рік». Додатки 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Про зміну назви Жовтневої Другої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

Про зміну назви Жовтневого навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

Про зміну назви Революційної загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

Про зміну типу Землянського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

Про реорганізацію Землянського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Варварівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

Про реорганізацію Вовчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 6 Вовчанської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Вовчанської гімназії № 1 Вовчанської районної ради Харківської області.

Про утворення Вовчанського освітнього округу.

Про утворення Білоколодязького освітнього округу.

Про утворення Варварівського освітнього округу.

Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району котельні на аварійному паливі по вул. Рубіжанське шосе, 20А в м. Вовчанськ.

Про затвердження акту приймання-передачі з балансу комунального закладу «Вовчанський районний будинок культури» на баланс Вовчанського підприємства теплових мереж котельні на твердому паливі за адресою: пл. Колокольцова, 1, м. Вовчанськ, Вовчанський район, Харківська область.

Про прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл селищ, міста Вовчанського району блочної котельні на твердому паливі Вільчанської загальноосвітньої школи по вул. Миру, 34а  в смт. Вільча Вовчанського району.

Про передачу з балансу КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району»  на баланс Вовчанського підприємства теплових мереж частини нежитлового приміщення «Гараж» «Г1» з котельнею на твердому паливі за адресою: вул. Харківська, 49А, смт. Вільча, Вовчанський район, Харківська область.

Про передачу з балансу відділу освіти на баланс Вовчанського підприємства теплових мереж газових котелень та блочних котелень  на твердому паливі.

Про передачу із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району стаціонару колишньої Іванівської лікарні до комунальної власності Іванівської сільської ради.

Про затвердження Переліку закладів культури базової мережі Вовчанського району спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про встановлення меморіальної дошки по вшануванню пам’яті Почесного громадянина Вовчанського району Зарубіна Івана Васильовича.

Про внесення змін до штатного розпису комунальної установи «Редакція Вовчанського районного радіомовлення».

Про присвоєння звання «Почесний громадянин Вовчанського району 2017 року».

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться на умовах оренди ФГ «Шанс» для рибогосподарських потреб, що розташована за межами населених пунктів на території Хотімлянської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана на правах оренди Публічному акціонерному товариству «Харківський підшипниковий завод» – землі лісогосподарського призначення для рекреаційних цілей на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана на правах оренди Публічному акціонерному товариству «Харківський підшипниковий завод» – землі рекреаційного призначення для експлуатації та обслуговування бази відпочинку «Весна» на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді ТОВ фірми «Ордана» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (КВЦПЗ – 11.02) (для організації виробництва по розливу питної води) на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області (за межами населених пунктів).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення площею 0,5467 га, що знаходиться в оренді колективного підприємства «Харківспецсервіс» для обслуговування і експлуатації нежитлової будівлі з метою організації протипожежних заходів для обслуговування жителів району, розташованої за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області (с. Петрівське, вул. Вовчанський шлях, 7-А).

Про затвердження технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки, що знаходиться на умовах оренди СТ «Новодонівське» для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (для розміщення дачних будинків), яка розташована за межами населених пунктів Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація