Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Рішення ХVІІІ (позачергової) сесії VІІ скликання від 05 вересня 2017 року та протокол

ПРОТОКОЛ

Про порядок денний ХVІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання

Про внесення змін до Програми підтримки діяльності і відкритості роботи Вовчанської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Вовчанською районною радою у 2017 році, затвердженої рішенням ХІІ сесії Вовчанської районної ради VІI скликання від 15.12.2016 р. № 338-VІІ.

Про внесення змін до Програми енергозбереження Вовчанського району на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням IV сесії Вовчанської районної ради VII скликання  від  11.02.2016 р. № 74-VII (зі змінами). Додаток.

Про внесення змін до Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Вовчанського району на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням ХІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання  від  15.12.2016 р. № 347-VII. Програма.

Про внесення змін до районної програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням III (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 24.12.2015 р. № 43-VII.

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2017 рік, затвердженої рішенням ХII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 23.12.2016 р. № 386-VII.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2017 рік між Білоколодязькою селищною радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Варварівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Вовчансько-Хутірською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Котівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Нестернянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2017 рік між Новоолександрівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Пільнянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Юрченківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про внесення змін до рішення ХІІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 16.02.2017 р. № 404-VII «Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Іванівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою».

Про внесення змін до рішення ХІІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 16.02.2017 р. № 410-VII «Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Пільнянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою».

Про внесення змін до рішення ХІІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 16.02.2017 р. № 412-VII «Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Рубіжненською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою».

Про внесення змін до рішення ХІІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 16.02.2017 р. № 413-VII «Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Симинівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою».

Про внесення змін до рішення XII сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 23 грудня 2016 року № 387-VII «Про районний бюджет на 2017 рік». Додатки.

Про надання дозволу гр. Білих С.П. на підключення нежитлового приміщення  в будинку вул. Соборна (Леніна), 75-а, м. Вовчанськ до внутрішньої мережі водопостачання та водовідведення нежилого приміщення спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, розташованого за адресою: вул. Соборна,75, м. Вовчанськ.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, кадастровий номер 6321688700:07:000:0875, гр. Бабічевої Марії Іванівни для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Симинівської (колишньої Червоноармійської Першої) сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення, кадастровий номер 6321683200:01:003:0203, що надається в оренду гр. Бурейчаку Віталію Івановичу для ведення фермерського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Землянської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення, кадастровий номер 6321686800:01:003:0141, що надається в оренду гр. Бурейчаку Віталію Івановичу для ведення фермерського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Різниківської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки рекреаційного призначення державної форми власності, яка надана в оренду ТОВ «Інвестсервіс» для рекреаційних цілей за межами населеного пункту на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана в постійне користування Харківській митниці ДФС для облаштування митного автомобільного пункту пропуску «Плетенівка» за межами населених пунктів на території Вовчанської міської ради Харківської області.

Про затвердження Технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надана в постійне користування Харківській митниці ДФС для облаштування митного автомобільного пункту пропуску «Плетенівка» за межами населених пунктів на території Гатищенської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 32 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація