Рішення ХІХ сесії VІІ скликання від 05 жовтня 2017 року та протокол

ПРОТОКОЛ

Про порядок денний ХІX сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання.

Про хід виконання районних програм.

Про внесення змін до Програми забезпечення публічної безпеки і порядку на території Вовчанського району на 2016 – 2017 роки, затвердженої рішенням IX сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 11.08.2016 р. № 234-VII.

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2016 – 2018 роки, затвердженої рішенням III (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 24.12.2015 р. № 50-VII. Заходи.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Старосалтівською селищною радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Білоколодязькою селищною радою та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Землянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Новоолександрівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Охрімівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Різниківською  сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про внесення змін до рішення ХІІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 16.02.2017 р. № 409-VII «Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Петропавлівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою».

Про внесення змін до рішення ХІІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 16.02.2017 р. № 403-VII «Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Землянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою».

Про внесення змін до рішення ХІІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 16.02.2017 р. № 406-VII «Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Нестернянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою».

Про внесення змін до рішення ХІІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 16.02.2017 р. № 411-VII «Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Різниківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою».

Про внесення змін до рішення ХІІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 08.06.2017 р. № 517-VII «Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Старицькою сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою».

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік на виконання заходів Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2016 – 2018 роки між Старосалтівською селищною радою та Вовчанською районною радою.

Про внесення змін до рішення XII сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 23 грудня 2016 року № 387-VII «Про районний бюджет на 2017 рік». Додаток 1. Додаток 2. Додаток 3,4. Додаток 5. Додаток 6. Додаток 7. Додаток 8. Додаток 9.

Про затвердження актів приймання-передачі котелень на баланс Вовчанського підприємства теплових мереж. Додаток.

Про затвердження тарифів на послуги централізованого теплопостачання.

Про затвердження звіту про оцінку майна № 07/09 (корпус 2 колишньої Вовчанської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 5, площею 896,8 кв. м, розташованої за адресою: Харківська область, Вовчанський район, м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, буд. 1, корп.2).

Про надання згоди на «Реконструкцію гуртожитку по вул. Пушкіна, 1 корпус № 4 № 5 в м. Вовчанськ Вовчанського району Харківської області під житло для внутрішньо переміщених осіб та центру надання адміністративних послуг, відділення Державної фіскальної служби, відділень Державної Районної Адміністрації та інших служб району».

Про надання згоди на капітальний ремонт будівель КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня» та «Капітальний ремонт амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 1 м. Вовчанськ.

Про надання згоди на «Технічне переоснащення центральної котельні з установкою твердопаливних котлів по вул. Досвітнього, 33А у м. Вовчанськ Харківської області».

Про надання згоди на реконструкцію покрівлі будівлі та заміну дерев’яних вікон на енергозберігаючі середнього навчального закладу в смт. Вільча Вовчанського району Харківської області.

Про надання згоди на капітальний ремонт спортивного залу комунальної установи «Вовчанська дитячо-юнацька спортивна школа» (внутрішні та зовнішні роботи) за адресою: Харківська область, Вовчанський район, м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, буд.5.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що знаходиться у користуванні на умовах оренди у Товариства з обмеженою відповідальністю «Вінамекс» для обслуговування будівель і споруд бази відпочинку «Соснова» (для рекреаційних цілей), що розташована за межами населених пунктів на території Бугаївської (колишня Революційна) сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності (паю) сільськогосподарського призначення гр. Сухомлінової Ніни Михайлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Охрімівської  сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Порядку розроблення районних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання.

Про виконавчий апарат та умови оплати праці на 2018 рік працівників Вовчанської районної ради VII скликання.

Про внесення змін до складу постійної депутатської комісії з питань АПР, екології земельних відносин та використання природних ресурсів.

Про затвердження розпорядження голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація