01 листопада 2017 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХ сесії VІІ скликання»

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 01.11.2017 р.                                                                                                   № 11

 

Про скликання ХХ сесії

Вовчанської районної ради VІI скликання


Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати ХХ сесію Вовчанської районної ради VІI скликання 30 листопада 2017 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Соборна, буд. 73, 3 поверх).

На розгляд сесії винести питання:

1. Про хід виконання районних програм.

2. Звіт голови Вовчанської районної ради про свою діяльність з грудня 2016 року по листопад 2017 року.

3. Про затвердження районних програм.

4. Про внесення змін до районних програм.

5. Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2017 рік між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

6. Про внесення змін до рішень сесій Вовчанської районної ради VII скликання про затвердження договорів про надання іншої субвенції між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

7. Про внесення змін до рішення XII сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 23 грудня 2016 року № 387-VII «Про районний бюджет на 2017 рік».

8. Про передачу із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району нежитлової будівлі – штабу, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 2В, в державну власність до сфери управління Адміністрації Державної прикордонної служби.

9. Про передачу із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району до комунальної власності Старосалтівської селищної ради малоцінних необоротних матеріальних активів, які обліковуються на балансі сектору культури і туризму Вовчанської районної державної адміністрації та затвердження акту приймання-передачі.

10. Про управління об’єктами спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Вовчанського району.

12. Різне.


Голова  районної ради                                                              А.В. Степанець

 

На сайті

Сейчас 17 гостей онлайн

Президент України

Харківська державна адміністрація