Рішення ХХІ (позачергової) сесії VІІ скликання від 19 грудня 2017 року та протокол

ПРОТОКОЛ

Про обрання секретаріату ХХІ (позачергова) сесії  районної ради VІІ скликання

Про порядок денний ХXI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання

Про затвердження Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу у Вовчанському районі Харківської області у 2018 році. Програма. Додатки.

Про затвердження Програми забезпечення публічної безпеки і порядку на території Вовчанського району на 2018 – 2020 роки. Програма. Додаток.

Про затвердження Програми захисту прав дітей, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності у Вовчанському районі Харківської області на 2018 – 2020 роки. Програма.

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2016 – 2018 роки, затвердженої рішенням ІІI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання № 50-VІ від 24.12.2015 р. Заходи.

Про внесення змін до Програми підтримки закладів охорони здоров’я у Вовчанському районі на 2016 – 2018 роки, затвердженої рішенням XX сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 30.11.2017 р. № 645-VII.

Про внесення змін до районної програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням ІІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 24.12.2015 р. № 43-VII (зі змінами).

Про встановлення норм вартості харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на 2018 рік.

Про  затвердження Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2018 рік. Програма. Частина V.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Вовчанською міською  радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Старосалтівською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2018 рік між Волохівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Гатищенською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Рубіжненською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про внесення змін до рішення XIII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 16.02.2017 р. № 396-VII «Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Вовчанською міською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою».

Про внесення змін до рішення XIII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 16.02.2017 р. № 405-VII «Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2017 рік між Котівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою».

Про затвердження договорів на передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2018 рік на виконання Програми діяльності комунальної установи «Редакція Вовчанського районного радіомовлення» на 2018 рік.

Про внесення змін до рішення XII сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 23 грудня 2016 року № 387-VII «Про районний бюджет на 2017 рік». Додатки 1-4, 5-9.

Про районний бюджет на 2018 рік. Додаток 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Про затвердження договорів на передачу трансфертів між Вовчанською районною радою та місцевими радами Вовчанського району на 2018 рік на утримання дошкільних навчальних закладів, установ  і закладів культури місцевих рад Вовчанського району.

Про передачу з балансу відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації на баланс підприємства теплових мереж блочної котельні на твердому паливі Жовтневого НВК та затвердження актів  приймання-передачі.

Про прийняття із спільної комунальної власності  територіальних громад сіл. селищ, міст Харківської області  майнового комплексу «Нежитлова будівля блочної котельні на твердому паливі за адресою: смт. Вільча, вул. Миру, 34б Вовчанського району Харківської області»  до  спільної комунальної  власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вовчанського району на баланс Вовчанського підприємства теплових мереж.

Про  внесення змін до Переліку об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, які підлягають приватизації, затвердженого рішенням V сесії Вовчанської районної ради VI скликання від    27.01.2011 р. (зі змінами).

Про затвердження Статуту комунальної установи «Вовчанська дитячо-юнацька спортивна школа» в новій редакції.

Про надання згоди комунальній установі «Редакція Вовчанського районного радіомовлення» на встановлення на будівлі, яка розташована за адресою: м. Вовчанськ, вул. Соборна, 73, передавального обладнання (радіопередавача та антени).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення, що знаходиться в оренді СФГ «Сова» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 20,5033 га, яка розташована за межами населеного пункту на території Охрімівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення, які знаходяться в оренді ТОВ «ТРАЙГОН АГРО 2» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (в кількості – 4 ділянки), на території Рубіжненської сільської ради (за межами населеного пункту) Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження плану роботи Вовчанської районної ради VII скликання на 2018 рік. План.

Про внесення змін до складу президії Вовчанської районної ради VII скликання.

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація